OK

 

 

 

 

Moxa SFP-1GLXLCFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/muut/SFP-1GLXLCMoxa SFP-1GLXLC27.12.2018 11:37:5231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>Moxa SFP-1GLXLC - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC - up to 10 km - for PowerTrans PT-G7509, G7509-F-24-24, G7509-F-48-48, G7509-R-48-48</BODY>NoneTrue
Ubiquiti UF-SM-10G optinen moduuli, Single-Mode, 10Gbps, SFP, 2 kplFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/muut/UBI-UF-SM-10GUbiquiti UF-SM-10G optinen moduuli, Single-Mode, 10Gbps, SFP, 2 kpl28.12.2017 9:38:2831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00Ubiquiti U Fiber - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - LC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm (pakkaus sisältää 2)<br>NoneFalse810354025938
Ubiquiti UF-MM-1G optinen moduuli, Multi-Mode, 1,25Gbps, SFP, 2 kplFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/muut/UBI-UF-MM-1GUbiquiti UF-MM-1G optinen moduuli, Multi-Mode, 1,25Gbps, SFP, 2 kpl28.12.2017 9:37:3131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE (pakkaus sisältää 2)<br>NoneFalse810354485947
Ubiquiti UF-MM-10G optinen moduuli, Multi-Mode, 10Gbps, SFP+, 2 kplFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/muut/UBI-UF-MM-10GUbiquiti UF-MM-10G optinen moduuli, Multi-Mode, 10Gbps, SFP+, 2 kpl28.12.2017 9:36:3731.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE (pakkaus sisältää 2)<br>NoneFalse810354025914
U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-PackFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/muut/UBI-UF-SM-1G-SU Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack</BODY>NoneTrue
U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-PackFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/muut/UBI-UF-SM-1G-S-20U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack</BODY>NoneTrue
U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 20 packFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/muut/UBI-UF-SM-10G-20U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 20 pack11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, 20 pack</BODY>NoneTrue
U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 2 packFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/muut/UBI-UF-SM-10G-SU Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 2 pack11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 2 pack</BODY>NoneTrue
U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 20 packFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/muut/UBI-UF-MM-1G-20U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 20 pack11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 1G, 20 pack</BODY>NoneTrue
U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 20 packFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/muut/UBI-UF-MM-10G-20U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 20 pack11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>U Fiber, Multi-Mode Module SFP, 10G, 20 pack</BODY>NoneTrue
U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 20 packFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/muut/UBI-UF-SM-10G-S-20U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 20 pack11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>U Fiber, Single-Mode Module SFP, 10G, BiDi, 20 pack</BODY>NoneTrue
Qnap TRX-10GSFP-SR-MLXFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/qnap/tarvikkeet/TRX-10GSFP-SR-MLXQnap TRX-10GSFP-SR-MLX11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>QNAP MFM1T02A-SR SFP+ Optical Module for 10GBASE-SR, silver</BODY>NoneTrue