OK

 

 

 

 

Ubiquiti UFiber SFP Module GPON C+Falsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/UBI-UF-GP-CplusUbiquiti UFiber SFP Module GPON C+25.6.2020 7:24:3631.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseUbiquiti U Fiber UF-GP-C+ - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - SC/UPC single-mode - jopa 20 km - 1490 (TX) / 1310 (RX) nm<br>NoneTrue817882023894
Mikrotik SFP+ dualfiber 10gig MM 300m 850nmFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/MKT-10154Mikrotik SFP+ dualfiber 10gig MM 300m 850nm11.2.2020 9:29:3831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>MikroTik S+85DLC03D, SFP+ (10Gbit) LC transceiver, 300m, Multi Mode</P> <P>S+85DLC03D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 850nm, for up to 300 meter Multi Mode fiber connections</P> <P>Units are tested and compatible with CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.</P> <P>• 10 Gbps<BR>• SFP+ LC Transciever<BR>• Wavelength - 850nm</P></BODY>NoneFalse0MKT-10154
1Gbps Ethernet and 2 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC, SpareFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEL30045621Gbps Ethernet and 2 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC, Spare14.10.2019 8:25:4631.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseCisco Triple-Rate Multiprotocol - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE, 2Gb Fibre Channel - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 500 m - 850 nm malleihin Cisco Advanced Services Module; MDS 9120, 9140, 9216<br>NoneFalse
Transceiver X132 10G SFP+LCFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEL2001085Transceiver X132 10G SFP+LC5.7.2019 12:08:2631.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>HPE X132 10G SFP+ LC Transciever, 220m, Multimode, silver</P> <P>A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LRM standard, for 10- Gigabit connectivity up to 220 m on legacy multimode fiber.</P> <P>• Up to 10 Gbps<BR>• SFP+ LC module<BR>• 220m with 62.5 μm multimode cable</P></BODY>NoneFalse
Mikrotik SFP dualfiber 1.25G SM 20kmm 1310nmFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/MKT-10166Mikrotik SFP dualfiber 1.25G SM 20kmm 1310nm9.5.2019 9:13:2031.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseMikroTik S-31DLC20D - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - SFP (mini-GBIC) / LC single-mode - jopa 20 km - 1310 nm<br>NoneFalse0MKT-10166
MikroTik S-85DLC05D SFP-moduuli, 2 LC-liitintä, 550m, 1,25G, hopeaFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/MKT-10170MikroTik S-85DLC05D SFP-moduuli, 2 LC-liitintä, 550m, 1,25G, hopea9.4.2019 7:39:3531.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>MikroTik S-85DLC05D SFP-moduuli, kaksi LC-liitintä, 550 m, 1,25G, DDM, hopea</P> <P>SFP-moduuli, joka tarjoaa kaksi LC-liitintä. Se soveltuu monimuotokuidulle, jonka pituus on korkeintaan 550 metriä.</P> <P>• Aallonpituus 850 nm<BR>• Siirtoväli korkeintaan 550 m<BR>• Kaksi LC UPC -liitintä<BR>• Siirtonopeus jopa 1,25 Gbps</P></BODY>NoneFalse0MKT-10170
U Fiber RJ45 - SFP to RJ45Falsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/UBI-UF-RJ45-1GU Fiber RJ45 - SFP to RJ4518.3.2019 13:28:0831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY>Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-1G, 1Gbps, mini-GBIC, max 100m, silver</BODY>NoneFalse817882022729
Moxa SFP-1GLXLCFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/SFP-1GLXLCMoxa SFP-1GLXLC27.12.2018 11:37:5231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseMoxa SFP-1GLXLC - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - LC - jopa 10 km malleihin PowerTrans PT-G7509, G7509-F-24-24, G7509-F-48-48, G7509-R-48-48<br>NoneTrue
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for allFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEM-312GT2D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all17.12.2018 6:06:3331.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link DEM 312GT2 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 1000Base-SX - jopa 2 km malleihin DES 30XX; DGS 3630; DWS 3024; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12<br>NoneFalse790069332494
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEL1009945HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver1.10.2018 10:52:5831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseHPE Aruba - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - jopa 10 km malleihin OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX<br>NoneFalse
HP Enterprise 10G SFP+ LC SR 300m transceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEL1009947HP Enterprise 10G SFP+ LC SR 300m transceiver25.9.2018 5:23:4431.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseHPE Aruba - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / monimuoto LC - jopa 300 m malleihin HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 24, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX, 72XX, 83XX<br>NoneFalse
HP Enterprise Aruba 1G SFP 100m Cat5e LC tranceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEL1009946HP Enterprise Aruba 1G SFP 100m Cat5e LC tranceiver25.9.2018 5:23:0231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseHPE Aruba Cat5e - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - jopa 100 m malleihin OfficeConnect 1820; ProLiant e910t 2U; HPE Aruba 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX<br>NoneFalse
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEL1009944HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver25.9.2018 5:22:1931.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseHPE Aruba - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 500 m malleihin OfficeConnect 1820; HPE Aruba 2930F 12, 2930F 8G, 2930M 40, 6300, 6405 48, 6405 96, 64XX<br>NoneFalse
Ubiquiti UF-SM-10G optinen moduuli, Single-Mode, 10Gbps, SFP, 2 kplFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/UBI-UF-SM-10GUbiquiti UF-SM-10G optinen moduuli, Single-Mode, 10Gbps, SFP, 2 kpl28.12.2017 9:38:2831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseUbiquiti U Fiber - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - LC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm (pakkaus sisältää 2)<br>NoneFalse810354025938
Ubiquiti UF-MM-1G optinen moduuli, Multi-Mode, 1,25Gbps, SFP, 2 kplFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/UBI-UF-MM-1GUbiquiti UF-MM-1G optinen moduuli, Multi-Mode, 1,25Gbps, SFP, 2 kpl28.12.2017 9:37:3131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseUbiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE (pakkaus sisältää 2)<br>NoneFalse810354485947
Ubiquiti UF-MM-10G optinen moduuli, Multi-Mode, 10Gbps, SFP+, 2 kplFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/UBI-UF-MM-10GUbiquiti UF-MM-10G optinen moduuli, Multi-Mode, 10Gbps, SFP+, 2 kpl28.12.2017 9:36:3731.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseUbiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE (pakkaus sisältää 2)<br>NoneFalse810354025914
Lähetin-vastaanotin, SFP 10/100/1000 BASE-T, kupariFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DGS-712Lähetin-vastaanotin, SFP 10/100/1000 BASE-T, kupari19.4.2017 4:05:1531.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link DGS 712 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 malleihin DES 30XX; DGS 3100, 3200; Web Smart DGS-1216, 1224, 1248; xStack DES-3526, 3528, 3552<br>NoneTrue790069356117
D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)Falsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEM-211D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link DEM 211 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 100Mb LAN - 100Base-FX - monimuoto LC - jopa 2 km - 1310 nm malleihin DES 1210; DGS 3100-24, 3100-24P, 3100-48, 3100-48P; xStack DES-3552<br>NoneFalse790069298127
D-Link 1 slot 10GbE XFP module for DGS-3400, 3600 seriesFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEM-410XD-Link 1 slot 10GbE XFP module for DGS-3400, 3600 series11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link DEM-410X - Laajennusmoduuli - 10 GigE malleihin L2+ Gigabit Wireless Switch DWS-3024<br>NoneTrue790069286797
Qnap TRX-10GSFP-SR-MLXFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/TRX-10GSFP-SR-MLXQnap TRX-10GSFP-SR-MLX11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY>QNAP MFM1T02A-SR SFP+ Optical Module for 10GBASE-SR, silver</BODY>NoneTrue
HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEL1005276HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiver11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseHP - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli malleihin 4Gb SAN Switch; HP 8Gb; StorageWorks 8/20, 8Gb, MSL2024, MSL4048, MSL8096, SN6000<br>NoneFalse8827803551186