OK

 

 

 

 

HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/hp/DEL1009945HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver1.10.2018 10:52:5831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - jopa 10 km malleihin OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module<br>NoneFalse
HP Enterprise 10G SFP+ LC SR 300m transceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/hp/DEL1009947HP Enterprise 10G SFP+ LC SR 300m transceiver25.9.2018 5:23:4431.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00HPE Aruba - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / monimuoto LC - jopa 300 m malleihin HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 8320, MACsec Advanced Module<br>NoneFalse
HP Enterprise Aruba 1G SFP 100m Cat5e LC tranceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/hp/DEL1009946HP Enterprise Aruba 1G SFP 100m Cat5e LC tranceiver25.9.2018 5:23:0231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00HPE Aruba Cat5e - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - jopa 100 m malleihin HPE Aruba 8320<br>NoneFalse
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/hp/DEL1009944HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver25.9.2018 5:22:1931.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00HPE Aruba - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 500 m malleihin OfficeConnect 1410 24; HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module<br>NoneFalse
Promise SANLink3 N1 Thunderbolt3 Ethernet Bridge Adapter TB to Nbase-TFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/PROM-541Promise SANLink3 N1 Thunderbolt3 Ethernet Bridge Adapter TB to Nbase-T28.5.2018 5:49:4831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>Promise SANLink3 N1 Thunderbolt3 Ethernet Bridge Adapter TB to Nbase-T, black</P> <P>SANLink3 N1 NBase-T lets you connect at 1, 2.5 or 5Gbps over most existing Ethernet wiring or up to 10Gbps on the latest high-speed networks. SANLink3 N1 is bus-powered and requires no separate power supply. With its compact size and included Thunderbolt 3 cable, you can now stay mobile without sacrificing connection speeds. Daisy-chain multiple Thunderbolt 3 devices – High resolution displays, Pegasus3 RAID storage and connect to 10G Ethernet with a SANLink3 N1 and still get maximum performance!</P> <P>SANlink3 N1 raises the bar for high-speed Ethernet connectivity and affordability. No other Thunderbolt 3 adapter provides these capabilities in such small compact package.</P> <P>• NBase-T speeds Full Duplex 1, 2.5, 5 or 10Gb/s<BR>• Single Thunderbolt 3 port and single NBaseT port<BR>• No Bulky external power supplies or cords<BR>• Compact, cool and extremely portable<BR>• 0.5m 40Gb/s passive Thunderbolt 3 cable included</P> <P>Dimensions(WxDxH): 48x96.4x24mm</P></BODY>NoneFalse704118131877
Ubiquiti UF-SM-10G optinen moduuli, Single-Mode, 10Gbps, SFP, 2 kplFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/muut/UBI-UF-SM-10GUbiquiti UF-SM-10G optinen moduuli, Single-Mode, 10Gbps, SFP, 2 kpl28.12.2017 9:38:2831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00Ubiquiti U Fiber - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - LC single-mode - jopa 10 km - 1310 nm (pakkaus sisältää 2)<br>NoneFalse810354025938
Ubiquiti UF-MM-1G optinen moduuli, Multi-Mode, 1,25Gbps, SFP, 2 kplFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/muut/UBI-UF-MM-1GUbiquiti UF-MM-1G optinen moduuli, Multi-Mode, 1,25Gbps, SFP, 2 kpl28.12.2017 9:37:3131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE (pakkaus sisältää 2)<br>NoneFalse810354485947
Ubiquiti UF-MM-10G optinen moduuli, Multi-Mode, 10Gbps, SFP+, 2 kplFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/muut/UBI-UF-MM-10GUbiquiti UF-MM-10G optinen moduuli, Multi-Mode, 10Gbps, SFP+, 2 kpl28.12.2017 9:36:3731.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00Ubiquiti U Fiber Multi-Mode - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE (pakkaus sisältää 2)<br>NoneFalse810354025914
Promise Fibre Channel 16/8/4GB SF Plgbl Opt Transceiver LC, 850nmFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/SPSFP16GFCPromise Fibre Channel 16/8/4GB SF Plgbl Opt Transceiver LC, 850nm18.9.2017 7:44:1031.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00Promise - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 16Gb Fibre Channel - Kuitukanava (Fibre Channel)<br>NoneTrue704118104611
Lähetin-vastaanotin, SFP 10/100/1000 BASE-T, kupariFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/d-link/mediamuuntimet/DGS-712Lähetin-vastaanotin, SFP 10/100/1000 BASE-T, kupari19.4.2017 4:05:1531.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00D-Link DGS 712 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 malleihin DES 30XX; DGS 3100, 3200; Web Smart DGS-1216, 1224, 1248; xStack DES-3526, 3528, 3552<br>NoneTrue790069356117
HP Bladesystem C-luokiteltu 10GB SFP+SR lähetin, 10km, 850nmFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/hp/DEL1005096HP Bladesystem C-luokiteltu 10GB SFP+SR lähetin, 10km, 850nm8.2.2016 8:28:0831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>HP Bladesystem C-luokiteltu 10GB SFP+SR lähetin, 10km, 850nm</BODY>NoneFalse
Volktek NXF-719 - Kotelo, jossa paikat 12kpl mediamuuntimelleFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/NXF-719Volktek NXF-719 - Kotelo, jossa paikat 12kpl mediamuuntimelle19.11.2015 6:35:568.6.2018 10:37:3931.12.1899 23:00:00 <BODY><P>Volktek NXF-719 - Kotelo, jossa paikat 12kpl mediamuuntimelle, telineasennettava, musta</P> <P>• Kapasiteetti: 12kpl mediamuunninta<BR>• 2 PSU</P> <P>Mitat (LxSxK): 430x290x133mm</P></BODY>NoneFalse4714069719303
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 kmFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/MC210CSTP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km<br/><br/>Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 15 km. 1310 nm. Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm.NoneFalse6935364030445
HP Procurve X132 10G SFP+ LC SR TransceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/hp/DEL1001711HP Procurve X132 10G SFP+ LC SR Transceiver11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00HP - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBase-SR - LC/UPC monitila - jopa 300 m - 850 nm malleihin HP 5406, 6120, 6600-24, 6600-48; Modular Smart Array P2000 G3; ProLiant DL360p Gen8<br>NoneFalse884420143307
HP Procurve Mini-GBIC SX-LC 1 x 1000Base-SX-PortFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/hp/DEL1001721HP Procurve Mini-GBIC SX-LC 1 x 1000Base-SX-Port11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00HP - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 550 m malleihin HP 1700, 1810, 1910, 2530, 2610, 2810, 2910, 3500, 5406, 6200, 6600, V1400<br>NoneFalse883585267804
D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)Falsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/d-link/sfp-moduulit/DEM-211D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00D-Link DEM 211 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 100Mb LAN - 100Base-FX - monimuoto LC - jopa 2 km - 1310 nm malleihin DES 1210; DGS 3100-24, 3100-24P, 3100-48, 3100-48P; xStack DES-3552<br>NoneFalse790069298127
D-Link 1 slot 10GbE XFP module for DGS-3400, 3600 seriesFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/d-link/sfp-moduulit/DEM-410XD-Link 1 slot 10GbE XFP module for DGS-3400, 3600 series11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00D-Link DEM-410X - Laajennusmoduuli - 10 GigE malleihin L2+ Gigabit Wireless Switch DWS-3024<br>NoneTrue790069286797
HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/hp/DEL1005276HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiver11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00HP - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli malleihin 4Gb SAN Switch; HP 8Gb; StorageWorks 8/20, 8Gb, MSL2024, MSL4048, MSL8096, SN6000<br>NoneFalse8827803551186
D-Link DEM-432XT-DDFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/d-link/kuitumoduulit/DEM-432XT-DDD-Link DEM-432XT-DD11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00D-Link DEM 432XT-DD - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-LR - LC single-mode - jopa 10 km - 1300 nm malleihin xStack DGS-3620-28PC, DGS-3620-28SC, DGS-3620-28TC, DGS-3620-52P, DGS-3620-52T<br>NoneTrue
Promise VessRAID 8Gbps fibre SFP+ Optical TransceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/promise/VRSFP8GPromise VessRAID 8Gbps fibre SFP+ Optical Transceiver11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00Promise - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 8Gb Fibre Channel - Kuitukanava (Fibre Channel)<br>NoneTrue704118059898
DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOMFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/gbic-sfp-moduulit/SFP-C0006DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM (Vastaa tuotetta Cisco SFP-GE-S)<br/><br/><br />- Vastaa tuotetta Cisco SFP-GE-S<br />5 yearsFalse7340004691792