OK

 

 

 

 

DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainenFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/multimode-50-125/LCST-72DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen24.10.2018 6:49:4131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO kuitukaapeli, 2 m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen</P> <P>Monimuotokaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.</P> <P>• Kaapelin pituus: 2 m<BR>• Läpäisyvaimennus: <0,25 dB<BR>• Liittimet: LC/UPC - ST/UPC<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode</P></BODY>lifetimeFalse7333048034373
DELTACO kuitukaapeli, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainenFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/multimode-50-125/SCSC-72DELTACO kuitukaapeli, 2m, SC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen12.7.2018 9:48:1631.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO kuitukaapeli, 2 m, SC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen</P> <P>Multimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.</P> <P>• Kaapelin pituus: 2 m<BR>• Läpäisyvaimennus: <0,25 dB<BR>• Liittimet: SC/UPC - SC/UPC<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode</P></BODY>NoneFalse7333048034670
DELTACO kuitukaapeli, 1m, SC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainenFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/multimode-50-125/SCSC-71DELTACO kuitukaapeli, 1m, SC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen12.7.2018 9:46:5031.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO kuitukaapeli, 1 m, SC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen</P> <P>Multimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.</P> <P>• Kaapelin pituus: 1 m<BR>• Läpäisyvaimennus: <0,25 dB<BR>• Liittimet: SC/UPC - SC/UPC<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode</P></BODY>NoneFalse7333048034663
Kuitukaapeli SC - SC 50/125 duplex multimode, 1mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/multimode-50-125/FB-21Kuitukaapeli SC - SC 50/125 duplex multimode, 1m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli <b>SC - SC</b>, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1mlifetimeFalse7340004612797
DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/multimode-50-125/SCSC-60DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>SC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m <br/><br/>Riippupakkaus.lifetimeFalse7340004666806
Kuitukaapeli SC - SC 50/125 duplex multimode, 10mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/multimode-50-125/FB-210Kuitukaapeli SC - SC 50/125 duplex multimode, 10m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli <b>SC - SC</b>, 50/125, OM2, duplex, multimode, 10mlifetimeFalse7340004614135
DELTACO kuitukaapeli SC - SC, duplex, multimode 0,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/multimode-62-5-125/FB-50DELTACO kuitukaapeli SC - SC, duplex, multimode 0,5m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>SC - SC</b>, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 0,5mlifetimeFalse7340004691273
DELTACO kuitukaapeli SC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/singlemode/FB-50SDELTACO kuitukaapeli SC - SC, duplex, singlemode OS2, 0,5m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli <b>SC - SC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 0,5mlifetimeFalse7340004691280
Kuitukaapeli SC-SC duplex, multimode, 1mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/multimode-62-5-125/FB-51Kuitukaapeli SC-SC duplex, multimode, 1m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli <b>SC - SC</b>, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 1mlifetimeFalse7340004612513
Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 10mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/singlemode/FB-510SKuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 10m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli <b>SC - SC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 10mlifetimeFalse7340004612544
Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 1mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/singlemode/FB-51SKuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 1m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli <b>SC - SC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 1mlifetimeFalse7340004612520
Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 25mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/multimode-62-5-125/FB-525Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 25m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli <b>SC - SC</b>, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 25mlifetimeFalse7340004612582
Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 3,0mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/multimode-62-5-125/FB-53Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 3,0m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli <b>SC - SC</b>, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 3mlifetimeFalse7340004612599
Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/singlemode/FB-55SKuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 5m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli <b>SC - SC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 5mlifetimeFalse7340004606253
Kuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 7mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/singlemode/FB-57SKuitukaapeli SC-SC duplex, singlemode, 7m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli <b>SC - SC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 7mlifetimeFalse7340004606260
DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/multimode-50-125/SCSC-61DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>SC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1m <br/><br/>Riippupakkaus.lifetimeFalse7340004666813
DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/multimode-50-125/SCSC-610DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>SC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10m <br/><br/>Riippupakkaus.lifetimeFalse7340004666820
DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/multimode-50-125/SCSC-615DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>SC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15m <br/><br/>Riippupakkaus.lifetimeFalse7340004666837
DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/multimode-50-125/SCSC-62DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>SC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m <br/><br/>Riippupakkaus.lifetimeFalse7340004666844
Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 15mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/multimode-62-5-125/FB-515Kuitukaapeli SC-SC Duplex, Multimode 15m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli <b>SC - SC</b>, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 15mlifetimeFalse7340004606178
DELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 9/125, OS1, duplex, singlemode, 15mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/singlemode/FB-515SDELTACO kuitukaapeli, SC - SC, 9/125, OS1, duplex, singlemode, 15m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>SC - SC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 15m<br/><br/>Riippupakkaus.lifetimeFalse7340004666387