OK

 

 

 

 

HP MULTI-MODE OM3 LC/LCFC CABLEFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/lc-lc/multimode-50-125/DEL1009824HP MULTI-MODE OM3 LC/LCFC CABLE19.7.2018 5:21:4531.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00HPE - Verkon kaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 5 m - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM3 malleihin HPE 3600; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9; HPE Aruba 2530, 2920, 2930F 24, 2930F 48, 5406<br>NoneFalse
HP 2 m LC-LC Multi-Mode OM3 FiberFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/lc-lc/multimode-50-125/DEL1009823HP 2 m LC-LC Multi-Mode OM3 Fiber19.7.2018 5:20:3431.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00HPE - Verkon kaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 2 m - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM3 malleihin HPE 3600; SimpliVity 380 Gen10, 380 Gen9; HPE Aruba 2530, 2920, 2930F 24, 2930F 48, 5406<br>NoneFalse
Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 3mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-53Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 3m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM2, duplex, multimode, 3mlifetimeFalse7340004638179
HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8GB FC and 10GbE 1-pack cableFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/lc-lc/multimode-50-125/DEL1005277HP 2m Multi-mode OM3 50/125um LC/LC 8GB FC and 10GbE 1-pack cable11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00HP - Verkon kaapeli - monimuoto LC (uros) - monimuoto LC (uros) - 2 m - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM3 malleihin HP 1810, 2530, 5406, 5500; Modular Smart Array 1040, 2040, 2040 10; ProLiant DL360p Gen8<br>NoneFalse845282060836
UniFi ODN Cable, 0.5 meterFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/lc-lc/multimode-50-125/UBI-UOC-0.5UniFi ODN Cable, 0.5 meter11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00Ubiquiti UniFI - Kytkentäkaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 0.5 m - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM3 - turkoosi<br>NoneTrue
UniFi ODN Cable, 2 meterFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/lc-lc/multimode-50-125/UBI-UOC-2UniFi ODN Cable, 2 meter11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00Ubiquiti UniFI - Kytkentäkaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 2 m - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM3 - turkoosi<br>NoneTrue
UniFi ODN Cable, 3 meterFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/lc-lc/multimode-50-125/UBI-UOC-3UniFi ODN Cable, 3 meter11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00Ubiquiti UniFI - Kytkentäkaapeli - LC/UPC monitila (uros) to LC/UPC monitila (uros) - 3 m - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM3 - sisällä - sinivihreä<br>NoneTrue
UniFi ODN Cable, 5 meterFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/lc-lc/multimode-50-125/UBI-UOC-5UniFi ODN Cable, 5 meter11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00Ubiquiti UniFI - Kytkentäkaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 5 m - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM3 - turkoosi<br>NoneTrue
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-610DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 10m <br/><br/>Riippupakkaus.lifetimeFalse7340004666554
DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 15mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-715DELTACO kuitukaapeli, LC - LC, 50/125, OM4, duplex, monimuoto, 15m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>DELTACO kuitukaapeli, <B>LC - LC, 50/125</B>, OM4, duplex, monimuoto, 15m</BODY>lifetimeFalse7340004688334
DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 6mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-66DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 6m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 6mlifetimeFalse7340004691471
DELTACO Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 0,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-50DELTACO Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 0,5m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM2, duplex, multimode, 0,5mlifetimeFalse7340004691389
Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 1mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-51Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 1m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1mlifetimeFalse7340004638155
Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 10mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-510Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 10m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM2, duplex, multimode, 10mlifetimeFalse7340004638193
Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 15mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-515Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 15m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM2, duplex, multimode, 15mlifetimeFalse7340004638209
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-60DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m <br/><br/>Riippupakkaus.lifetimeFalse7340004666530
DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 12mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-612DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 12m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 12mlifetimeFalse7340004691457
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-615DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15m <br/><br/>Riippupakkaus.lifetimeFalse7340004666561
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-62DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 2m <br/><br/>Riippupakkaus.lifetimeFalse7340004666578
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 20mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-620DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 20m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 20m <br/><br/>Riippupakkaus.lifetimeFalse7340004666585
DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-65DELTACO kuitukaapeli LC - LC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m <br/><br/>Riippupakkaus.lifetimeFalse7340004666608