OK

 

 

 

 

DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC - LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 2mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/singlemode/LCLC-2S-PPTDELTACO OS2-kuitukaapeli, LC - LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 2m11.4.2019 10:24:3831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, duplex, yksimuoto, APC, 9/125, 2 m</P> <P>Laadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin kaapelin kanavista on läpimitaltaan 2 mm. Tuotteessa on APC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.</P> <P>OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.</P> <P>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1</P></BODY>lifetimeFalse7333048040831
Mikrotik RJ45 SFP 10-100-1000 copper moduleFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/gbic-sfp-modules/MKT-10179Mikrotik RJ45 SFP 10-100-1000 copper module2.4.2019 11:05:5431.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>MikroTik S-RJ01 Gigabit RJ45 SFP module, 100m, 1.25 Gbps, silver</P> <P>S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M copper module, compatible with most Gigabit SFP ports available on various networking devices.</P> <P>• Up to 100m<BR>• Speeds up to 1.25 Gbps<BR>• SFP to 10/100/1000 RJ45</P></BODY>NoneFalse0MKT-10179
Mikrotik RJ45 SFP+ 10-100-1000M-2.5G-5G-10G copper moduleFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/gbic-sfp-modules/MKT-10165Mikrotik RJ45 SFP+ 10-100-1000M-2.5G-5G-10G copper module2.4.2019 11:05:1531.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>MikroTik S+RJ10 10G RJ45 SFP+ module, 200m, silver</P> <P>This unique module opens up a whole world of high speed connectivity possibilities, offering up to 10 Gbps speeds over regular familiar twisted-pair cables in your existing products that have SFP+ ports. Any MikroTik device with active cooling that has SFP+ ports can now be used without installing any optical fiber, just plug the S+RJ10 and your network can be upgraded to 10 Gbps, making it ready for the next generation of RJ45 hardware.</P> <P>• Up to 200m range<BR>• Speeds up to 10 Gbps<BR>• RJ45 Ethernet SFP+ module</P></BODY>NoneFalse0MKT-10165
Mikrotik SFP+ DAC direct attach cable 3mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/gbic-sfp-modules/MKT-10164Mikrotik SFP+ DAC direct attach cable 3m2.4.2019 11:04:4931.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>MikroTik S+DA0003 SFP+ Direct attatch cable, 3m, SFP/SFP+, black</P> <P>This is highly cost-effective way to connect two SFP/SFP+ devices (for example two units of CCR1036-8G-2S+) for very short distances, within racks and across adjacent racks.</P> <P>• SFP+ to SFP+<BR>• 3m cable length<BR>• Speeds up to 10 Gbps</P></BODY>NoneFalse0MKT-10164
Mikrotik SFP+ DAC direct attach cable 1mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/gbic-sfp-modules/MKT-10163Mikrotik SFP+ DAC direct attach cable 1m2.4.2019 11:04:1631.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>MikroTik S+DA0001 SFP+ Direct attatch cable, 1m, SFP/SFP+, black</P> <P>This is highly cost-effective way to connect two SFP/SFP+ devices (for example two units of CCR1036-8G-2S+) for very short distances, within racks and across adjacent racks.</P> <P>• SFP+ to SFP+<BR>• 1m cable length<BR>• Speeds up to 10 Gbps</P></BODY>NoneFalse0MKT-10163
Mikrotik SFP+ dual fiber 10gig SM 10km 1310nmFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/gbic-sfp-modules/MKT-10153Mikrotik SFP+ dual fiber 10gig SM 10km 1310nm2.4.2019 11:03:4531.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>MikroTik S+31DLC10D 10G LC SFP+ module, 10km, single mode, silver</P> <P>S+31DLC10D is a 10G SFP+ transceiver with a LC connector, 1310nm, for up to 10 kilometer Single Mode fiber connections </P> <P>• SFP+ module<BR>• Up to 10km range<BR>• 1310nm wavelength<BR>• Speeds up to 10 Gbps<BR>• Dual LC UPC connector</P></BODY>NoneFalse0MKT-10153
DELTACO Kuitu jatkokap, LC-LC, singlemode, duplex, keraam muoviFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/adapteri/FBP-1044DELTACO Kuitu jatkokap, LC-LC, singlemode, duplex, keraam muovi25.3.2019 9:46:0731.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00True <BODY>DELTACO Kuituliitoksen jatkokappale, LC-LC, singlemode, duplex, keraaminen, muovi<BR><BR>Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.</BODY>lifetimeFalse7340004669296
DELTACO kuitukaapeli, 10m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZHFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/singlemode/LCSC-810DELTACO kuitukaapeli, 10m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH6.12.2018 14:41:4031.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO kuitukaapeli, 10 m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH</P> <P>Yksimuotokaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa. </P> <P>• Kaapelin pituus: 10 m<BR>• LC Simplex - SC Simplex<BR>• Simplex 9/125 OS 1/2</P></BODY>lifetimeFalse7333048038180
DELTACO kuitukaapeli, 5m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZHFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/singlemode/LCSC-85DELTACO kuitukaapeli, 5m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH6.12.2018 14:40:3231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO kuitukaapeli, 5 m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH</P> <P>Yksimuotokaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.</P> <P>• Kaapelin pituus: 5 m<BR>• LC Simplex - SC Simplex<BR>• Simplex 9/125 OS 1/2</P></BODY>lifetimeFalse7333048038197
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 3mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/singlemode/LCLC-3S-SIDELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 3m24.10.2018 6:52:1831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 3 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.</P> <P dir=ltr align=left>OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.</P> <P dir=ltr align=left>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036216
DELTACO kuitukaapeli, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainenFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-st/multimode-50-125/LCST-73DELTACO kuitukaapeli, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen24.10.2018 6:51:0331.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO kuitukaapeli, 3 m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen</P> <P>Monimuotokaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.</P> <P>• Kaapelin pituus: 3 m<BR>• Läpäisyvaimennus: <0,25 dB<BR>• Liittimet: SC/UPC - ST/UPC<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode</P></BODY>lifetimeFalse7333048034380
DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainenFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/multimode-50-125/LCST-72DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen24.10.2018 6:49:4131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO kuitukaapeli, 2 m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen</P> <P>Monimuotokaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.</P> <P>• Kaapelin pituus: 2 m<BR>• Läpäisyvaimennus: <0,25 dB<BR>• Liittimet: LC/UPC - ST/UPC<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode</P></BODY>lifetimeFalse7333048034373
Snap-in fiber mating sleeve, 2xLC-LC, Single mode, duplex, bluFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/adapteri/FBP-1065Snap-in fiber mating sleeve, 2xLC-LC, Single mode, duplex, blu23.10.2018 9:35:5031.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>Snap-in fiber mating sleeve, 2xLC-LC, Single mode, duplex, blue</P> <P dir=ltr align=left>A mating sleeve with a snap-in mount and panel plate to put in panels and boxes.</P> <P dir=ltr align=left>The splice sleeve is ceramic (Zirconia) and is in an outer shell of ABS plastic with a metal mount. A durable product that does not release particles.</P> <P dir=ltr align=left>Fits standard SC Simplex cutout. </P> <P dir=ltr align=left>Supplied with dust covers. </P> <P dir=ltr align=left>Dimensions (WxDxH): 22x29x9,4mm</P></SPAN></BODY>NoneFalse7333048036063
Ubiquiti SFP to RJ45, 10 Gigabit, silverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/adapteri/UBI-UF-RJ45-10GUbiquiti SFP to RJ45, 10 Gigabit, silver22.10.2018 5:11:4731.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>Ubiquiti SFP to RJ45, 10 Gigabit, silver</P> <P>UF-RJ45-1G allows connecting RJ45 Copper Ethernet connections to and existing SFP port.</P> <P>• SFP to RJ45 10GbE<BR>• Data speeds up to 10 Gbps</P></BODY>NoneFalse
DELTACO OS2-häntäkuitu, SC, simplex, UPC, 9/125, 1,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/fiber-pigtails/SCPT-1S-5DELTACO OS2-häntäkuitu, SC, simplex, UPC, 9/125, 1,5m3.10.2018 9:20:2231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2-häntäkuitu, SC, simplex, UPC, 9/125, 1,5 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas häntäkuitu, joka on tyypiltään LSZH. Tuote hitsataan olemassa olevaan kuitukaapeliin. Se sisältää UPC-hiotun liittimen ja keraamisen kohdistusputken.</P> <P dir=ltr align=left>OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.</P> <P dir=ltr align=left>• Kaapelin läpimitta 0,9 mm<BR>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036322
DELTACO OS2-häntäkuitu, SC, simplex, APC, 9/125, 1,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/fiber-pigtails/SCPT-1S-5-APCDELTACO OS2-häntäkuitu, SC, simplex, APC, 9/125, 1,5m3.10.2018 9:19:4031.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2-häntäkuitu, SC, simplex, APC, 9/125, 1,5 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas häntäkuitu, joka on tyypiltään LSZH. Tuote hitsataan olemassa olevaan kuitukaapeliin. Se sisältää APC-hiotun liittimen ja keraamisen kohdistusputken.</P> <P dir=ltr align=left>OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.</P> <P dir=ltr align=left>• Kaapelin läpimitta 0,9 mm<BR>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036339
DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, UPC, 9/125, 1,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/fiber-pigtails/LCPT-1S-5DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, UPC, 9/125, 1,5m3.10.2018 9:19:0331.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, UPC, 9/125, 1,5 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas häntäkuitu, joka on tyypiltään LSZH. Tuote hitsataan olemassa olevaan kuitukaapeliin. Se sisältää UPC-hiotun liittimen ja keraamisen kohdistusputken.</P> <P dir=ltr align=left>OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.</P> <P dir=ltr align=left>• Kaapelin läpimitta 0,9 mm<BR>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036308
DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, APC, 9/125, 1,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/fiber-pigtails/LCPT-1S-5-APCDELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, APC, 9/125, 1,5m3.10.2018 9:18:2231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, APC, 9/125, 1,5 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas häntäkuitu, joka on tyypiltään LSZH. Tuote hitsataan olemassa olevaan kuitukaapeliin. Se sisältää APC-hiotun liittimen ja keraamisen kohdistusputken.</P> <P dir=ltr align=left>OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.</P> <P dir=ltr align=left>• Kaapelin läpimitta 0,9 mm<BR>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036315
Snap-in fiber mating sleeve, 2xSC-SC, Single mode, duplex, greFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/adapteri/FBP-1069Snap-in fiber mating sleeve, 2xSC-SC, Single mode, duplex, gre3.10.2018 9:05:1231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>Snap-in fiber mating sleeve, 2xSC-SC, Single mode, duplex, green</P> <P dir=ltr align=left>A mating sleeve with a snap-in mount and panel plate to put in panels and boxes.</P> <P dir=ltr align=left>The splice sleeve is ceramic (Zirconia) and is in an outer shell of ABS plastic with a metal mount. A durable product that does not release particles.</P> <P dir=ltr align=left>Fits standard SC Duplex cutout. </P> <P dir=ltr align=left>Supplied with dust covers. </P> <P dir=ltr align=left>Dimensions (WxDxH): 35x33x9,4mm</P></SPAN></BODY>NoneFalse7333048036100
Snap-in fiber mating sleeve, 4xLC-LC, Single mode, duplex, greFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/adapteri/FBP-1068Snap-in fiber mating sleeve, 4xLC-LC, Single mode, duplex, gre3.10.2018 9:04:0131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>Snap-in fiber mating sleeve, 4xLC-LC, Single mode, duplex, green</P> <P dir=ltr align=left>A mating sleeve with a snap-in mount and panel plate to put in panels and boxes.</P> <P dir=ltr align=left>The splice sleeve is ceramic (Zirconia) and is in an outer shell of ABS plastic with a metal mount. A durable product that does not release particles.</P> <P dir=ltr align=left>Fits standard SC Duplex cutout. </P> <P dir=ltr align=left>Supplied with dust covers. </P> <P dir=ltr align=left>Dimensions (WxDxH): 35x33x9,4mm</P></SPAN></BODY>NoneFalse7333048036094
Snap-in fiber mating sleeve, 2xLC-LC, Single mode, duplex, greFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/adapteri/FBP-1067Snap-in fiber mating sleeve, 2xLC-LC, Single mode, duplex, gre3.10.2018 9:02:3731.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>Snap-in fiber mating sleeve, 2xLC-LC, Single mode, duplex, green</P> <P dir=ltr align=left>A mating sleeve with a snap-in mount and panel plate to put in panels and boxes.</P> <P dir=ltr align=left>The splice sleeve is ceramic (Zirconia) and is in an outer shell of ABS plastic with a metal mount. A durable product that does not release particles.</P> <P dir=ltr align=left>Fits standard SC Simplex cutout. </P> <P dir=ltr align=left>Supplied with dust covers. </P> <P dir=ltr align=left>Dimensions (WxDxH): 22x29x9,4mm</P></SPAN></BODY>NoneFalse7333048036087