OK

 

 

 

 

DELTACO Fiber cable, 10m, LC - SC, 9/125, OS1/2, single mode, LSZH (LoFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/singlemode/LCSC-810DELTACO Fiber cable, 10m, LC - SC, 9/125, OS1/2, single mode, LSZH (Lo6.12.2018 14:41:4031.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO Fiber cable, 10m, LC - SC, 9/125, OS1/2, single mode, LSZH (Low smoke zero halogen)</P> <P>Single-mode patch cable for connecting network equipment with optical fiber cabling. LC Simplex to SC Simplex cable</P> <P>• Cable length: 10m<BR>• Simplex 9/125 OS 1/2</P></BODY>lifetimeFalse7333048038180
DELTACO Fiberkablage, 5m, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH (LowFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/singlemode/LCSC-85DELTACO Fiberkablage, 5m, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH (Low6.12.2018 14:40:3231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO Fiber cable, 5m, LC - SC, 9/125, OS1/2, single mode, LSZH (Low smoke zero halogen)</P> <P>Single-mode patch cable for connecting network equipment with optical fiber cabling. LC Simplex to SC Simplex cable</P> <P>• Cable length: 5m<BR>• Simplex 9/125 OS 1/2</P></BODY>lifetimeFalse7333048038197
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 3mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/singlemode/LCLC-3S-SIDELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 3m24.10.2018 6:52:1831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 3 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.</P> <P dir=ltr align=left>OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.</P> <P dir=ltr align=left>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036216
DELTACO kuitukaapeli, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainenFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-st/multimode-50-125/LCST-73DELTACO kuitukaapeli, 3m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen24.10.2018 6:51:0331.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO kuitukaapeli, 3 m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen</P> <P>Monimuotokaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.</P> <P>• Kaapelin pituus: 3 m<BR>• Läpäisyvaimennus: <0,25 dB<BR>• Liittimet: SC/UPC - ST/UPC<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode</P></BODY>lifetimeFalse7333048034380
DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainenFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/sc-sc/multimode-50-125/LCST-72DELTACO kuitukaapeli, 2m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen24.10.2018 6:49:4131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO kuitukaapeli, 2 m, LC-ST Duplex, 50/125, vaaleanpunainen</P> <P>Monimuotokaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.</P> <P>• Kaapelin pituus: 2 m<BR>• Läpäisyvaimennus: <0,25 dB<BR>• Liittimet: LC/UPC - ST/UPC<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode</P></BODY>lifetimeFalse7333048034373
Snap-in fiber mating sleeve, 2xLC-LC, Single mode, duplex, bluFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/adapteri/FBP-1065Snap-in fiber mating sleeve, 2xLC-LC, Single mode, duplex, blu23.10.2018 9:35:5031.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>Snap-in fiber mating sleeve, 2xLC-LC, Single mode, duplex, blue</P> <P dir=ltr align=left>A mating sleeve with a snap-in mount and panel plate to put in panels and boxes.</P> <P dir=ltr align=left>The splice sleeve is ceramic (Zirconia) and is in an outer shell of ABS plastic with a metal mount. A durable product that does not release particles.</P> <P dir=ltr align=left>Fits standard SC Simplex cutout. </P> <P dir=ltr align=left>Supplied with dust covers. </P> <P dir=ltr align=left>Dimensions (WxDxH): 22x29x9,4mm</P></SPAN></BODY>NoneFalse7333048036063
Ubiquiti SFP to RJ45, 10 Gigabit, silverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/adapteri/UBI-UF-RJ45-10GUbiquiti SFP to RJ45, 10 Gigabit, silver22.10.2018 5:11:4731.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>Ubiquiti SFP to RJ45, 10 Gigabit, silver</P> <P>UF-RJ45-1G allows connecting RJ45 Copper Ethernet connections to and existing SFP port.</P> <P>• SFP to RJ45 10GbE<BR>• Data speeds up to 10 Gbps</P></BODY>NoneTrue
DELTACO OS2-häntäkuitu, SC, simplex, UPC, 9/125, 1,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/fiber-pigtails/SCPT-1S-5DELTACO OS2-häntäkuitu, SC, simplex, UPC, 9/125, 1,5m3.10.2018 9:20:2231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2-häntäkuitu, SC, simplex, UPC, 9/125, 1,5 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas häntäkuitu, joka on tyypiltään LSZH. Tuote hitsataan olemassa olevaan kuitukaapeliin. Se sisältää UPC-hiotun liittimen ja keraamisen kohdistusputken.</P> <P dir=ltr align=left>OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.</P> <P dir=ltr align=left>• Kaapelin läpimitta 0,9 mm<BR>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036322
DELTACO OS2-häntäkuitu, SC, simplex, APC, 9/125, 1,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/fiber-pigtails/SCPT-1S-5-APCDELTACO OS2-häntäkuitu, SC, simplex, APC, 9/125, 1,5m3.10.2018 9:19:4031.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2-häntäkuitu, SC, simplex, APC, 9/125, 1,5 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas häntäkuitu, joka on tyypiltään LSZH. Tuote hitsataan olemassa olevaan kuitukaapeliin. Se sisältää APC-hiotun liittimen ja keraamisen kohdistusputken.</P> <P dir=ltr align=left>OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.</P> <P dir=ltr align=left>• Kaapelin läpimitta 0,9 mm<BR>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036339
DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, UPC, 9/125, 1,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/fiber-pigtails/LCPT-1S-5DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, UPC, 9/125, 1,5m3.10.2018 9:19:0331.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, UPC, 9/125, 1,5 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas häntäkuitu, joka on tyypiltään LSZH. Tuote hitsataan olemassa olevaan kuitukaapeliin. Se sisältää UPC-hiotun liittimen ja keraamisen kohdistusputken.</P> <P dir=ltr align=left>OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.</P> <P dir=ltr align=left>• Kaapelin läpimitta 0,9 mm<BR>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036308
DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, APC, 9/125, 1,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/fiber-pigtails/LCPT-1S-5-APCDELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, APC, 9/125, 1,5m3.10.2018 9:18:2231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2-häntäkuitu, LC, simplex, APC, 9/125, 1,5 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas häntäkuitu, joka on tyypiltään LSZH. Tuote hitsataan olemassa olevaan kuitukaapeliin. Se sisältää APC-hiotun liittimen ja keraamisen kohdistusputken.</P> <P dir=ltr align=left>OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.</P> <P dir=ltr align=left>• Kaapelin läpimitta 0,9 mm<BR>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036315
Snap-in fiber mating sleeve, 2xSC-SC, Single mode, duplex, greFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/adapteri/FBP-1069Snap-in fiber mating sleeve, 2xSC-SC, Single mode, duplex, gre3.10.2018 9:05:1231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>Snap-in fiber mating sleeve, 2xSC-SC, Single mode, duplex, green</P> <P dir=ltr align=left>A mating sleeve with a snap-in mount and panel plate to put in panels and boxes.</P> <P dir=ltr align=left>The splice sleeve is ceramic (Zirconia) and is in an outer shell of ABS plastic with a metal mount. A durable product that does not release particles.</P> <P dir=ltr align=left>Fits standard SC Duplex cutout. </P> <P dir=ltr align=left>Supplied with dust covers. </P> <P dir=ltr align=left>Dimensions (WxDxH): 35x33x9,4mm</P></SPAN></BODY>NoneFalse7333048036100
Snap-in fiber mating sleeve, 4xLC-LC, Single mode, duplex, greFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/adapteri/FBP-1068Snap-in fiber mating sleeve, 4xLC-LC, Single mode, duplex, gre3.10.2018 9:04:0131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>Snap-in fiber mating sleeve, 4xLC-LC, Single mode, duplex, green</P> <P dir=ltr align=left>A mating sleeve with a snap-in mount and panel plate to put in panels and boxes.</P> <P dir=ltr align=left>The splice sleeve is ceramic (Zirconia) and is in an outer shell of ABS plastic with a metal mount. A durable product that does not release particles.</P> <P dir=ltr align=left>Fits standard SC Duplex cutout. </P> <P dir=ltr align=left>Supplied with dust covers. </P> <P dir=ltr align=left>Dimensions (WxDxH): 35x33x9,4mm</P></SPAN></BODY>NoneFalse7333048036094
Snap-in fiber mating sleeve, 2xLC-LC, Single mode, duplex, greFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/adapteri/FBP-1067Snap-in fiber mating sleeve, 2xLC-LC, Single mode, duplex, gre3.10.2018 9:02:3731.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>Snap-in fiber mating sleeve, 2xLC-LC, Single mode, duplex, green</P> <P dir=ltr align=left>A mating sleeve with a snap-in mount and panel plate to put in panels and boxes.</P> <P dir=ltr align=left>The splice sleeve is ceramic (Zirconia) and is in an outer shell of ABS plastic with a metal mount. A durable product that does not release particles.</P> <P dir=ltr align=left>Fits standard SC Simplex cutout. </P> <P dir=ltr align=left>Supplied with dust covers. </P> <P dir=ltr align=left>Dimensions (WxDxH): 22x29x9,4mm</P></SPAN></BODY>NoneFalse7333048036087
Snap-in fiber mating sleeve, 4xLC-LC, Single mode, duplex, bluFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/adapteri/FBP-1066Snap-in fiber mating sleeve, 4xLC-LC, Single mode, duplex, blu3.10.2018 9:00:4231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>Snap-in fiber mating sleeve, 4xLC-LC, Single mode, duplex, blue</P> <P dir=ltr align=left>A mating sleeve with a snap-in mount and panel plate to put in panels and boxes.</P> <P dir=ltr align=left>The splice sleeve is ceramic (Zirconia) and is in an outer shell of ABS plastic with a metal mount. A durable product that does not release particles.</P> <P dir=ltr align=left>Fits standard SC Duplex cutout. </P> <P dir=ltr align=left>Supplied with dust covers. </P> <P dir=ltr align=left>Dimensions (WxDxH): 35x33x9,4mm</P></SPAN></BODY>NoneFalse7333048036070
HP MSA 2040 SFP-moduuli, 16GB SW FC, 4kplFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/hp/lähiverkko/sfp/DEL1008924HP MSA 2040 SFP-moduuli, 16GB SW FC, 4kpl22.8.2018 5:38:5931.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00HPE - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 16 Gb kuitukanava (SW) - Kuitukanava (Fibre Channel) (pakkaus sisältää 4) malleihin Modular Smart Array 2040, 2040 10Gb<br>NoneFalse
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 8mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/singlemode/LCLC-8S-SIDELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 8m20.8.2018 8:26:0831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 8 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.</P> <P dir=ltr align=left>OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.</P> <P dir=ltr align=left>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036292
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 6mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/singlemode/LCLC-6S-SIDELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 6m20.8.2018 8:24:5631.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 6 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.</P> <P dir=ltr align=left>OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.</P> <P dir=ltr align=left>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036285
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/singlemode/LCLC-5S-SIDELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 5m20.8.2018 8:23:4731.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 5 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.</P> <P dir=ltr align=left>OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.</P> <P dir=ltr align=left>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036261
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 4mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/singlemode/LCLC-4S-SIDELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 4m20.8.2018 8:22:3731.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 4 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.</P> <P dir=ltr align=left>OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.</P> <P dir=ltr align=left>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036247
DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 2mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/singlemode/LCLC-2S-SIDELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuoto, UPC, 9/125, 2m20.8.2018 8:21:3031.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OS2-kuitukaapeli, LC – LC, simplex, yksimuotokuitu, UPC, 9/125, 2 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas kuitukaapeli, joka on tyypiltään LSZH. Kaapelin läpimitta on 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.</P> <P dir=ltr align=left>OS2-tyypin kuitukaapelit kykenevät 100 Gbit/s:n nopeuteen silloin, kun siirtoväli on 10 km ja aallonpituus 1310 nm. Tätä kaistanleveyttä voi hyödyntää myös silloin, kun siirtoväli on 40 km ja aallonpituus 1550 nm.</P> <P dir=ltr align=left>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61755-2-1</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048036186