OK

 

Kaapelit ja sovittimet

Cables and adapters have long been our livelihood here at DELTACO.

Our own brand DELTACO offers a wide selection of different cables, mostly within monitor cables and network cables. We have extended our selection of USB-C cables, and with our DELTACO GAMING brand we have some really cool monitor cables with focus on gaming.

 

 

 

ATEN USB sarja-adapteri A-tyyppi => DB9 uros, RS-232Falsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/aten/sarjaporttiserveri/UC-232A9ATEN USB sarja-adapteri A-tyyppi => DB9 uros, RS-23211.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseATEN USB adapteri sarjaan RS-232 DB9 uros, 0,35m<br/><br/>Tukee käyttöjärjestelmiä Windows 2000/2003/XP/Vista/7, Mac OS 8,6/9/10+ ja Linux.NoneFalse4710423770751
USB 2.0 kaapeli A u - B u, 1m, mustaFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/usb/usb2-a-u-b-u/USB-210SUSB 2.0 kaapeli A u - B u, 1m, musta11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY>DELTACO USB 2.0 kaapeli A-tyyppi uros - B-tyyppi uros, 1m, musta<BR><BR>Tavallinen USB-kaapeli tietokoneen ja hubin, tulostimen, skannerin, ulkoisen kotelon jne välille.<BR> <P>This cable is certified for the USB 2.0 Specifikation by the USB-IF organization and has a bandwidth of 480 Mb/s.</P></BODY>lifetimeFalse7340004653073
DELTACO aktiivinen USB 3.0-jatkokaapeli, Tyyppi A ur - na, 7m, mustaFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/deltaco-prime/USB3-1004DELTACO aktiivinen USB 3.0-jatkokaapeli, Tyyppi A ur - na, 7m, musta11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY>DELTACO aktiivinen USB 3.0-jatkokaapeli, Tyyppi A uros - naaras, 7m, musta<BR><BR>Pidennä USB 3.0-yhteyttäsi aktiivisella kaapelilla yli 3 metriseksi<BR><BR>- Yhteensopiva myös USB 2.0 kanssa.<BR>- Virta USB-portin kautta.</BODY>lifetimeFalse7340004675778
Maadoitettu laitekaapeli, kulma CEE 7/7 - suora IEC C5, 5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/sähkötarvikkeet/230-v-kaapelit/cee-7-7-iec-c5/DEL-109GAMaadoitettu laitekaapeli, kulma CEE 7/7 - suora IEC C5, 5m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO maadoitettu laitekaapeli, <b>kulmaliitin CEE 7/7 - suora IEC 60320 C5<b>, max 250V/2,5A, 5m, musta<br/><br/>Yksikön, esim. kannettavan 3-pin virtasovittimen, ja seinäkoskettimen välille. Kulmaliitin voi auttaa ahtaissa tiloissa.lifetimeFalse7340004653554
DELTACO levykeaseman lattakaapeli, 3x 3,5" liitintä, 60cmFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/ide-ja-levykeasema/floppy/DEL-120BDELTACO levykeaseman lattakaapeli, 3x 3,5" liitintä, 60cm11.11.2011 9:11:117.10.2018 23:51:2631.12.1899 23:00:00False <BODY>DELTACO levykeaseman lattakaapeli, 3 x 3,5" liitintä, 60 cm</BODY>lifetimeFalse7340004600657
Kytkentäkaapeli DB9n-DB9n 2mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/sarja-ja-rinnakkaisportti/n-n/DEL-37DKytkentäkaapeli DB9n-DB9n 2m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO kytkinkaapeli DB9 naaras - naaras, 2mlifetimeFalse7340004602217
Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 3mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-lc/multimode-50-125/LCLC-53Kuitukaapeli LC - LC, duplex, multimode, 50/125, 3m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO kuitukaapeli, <b>LC - LC</b>, 50/125, OM2, duplex, multimode, 3mlifetimeFalse7340004638179
SATA/SAS-kaapeli, kulma(alas)-suora, 0,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kiintolevyn-tarvikkeet/sata-ja-sas-kaapelit/sata/kulmat/SATA-05ASATA/SAS-kaapeli, kulma(alas)-suora, 0,5m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO SATA/SAS-kaapeli, kulma(alas)-suora, 0,5m<br/><br/>Tavallinen SATA/SAS-kaapeli. Kulmaliitos voi auttaa ahtaissa tiloissa.lifetimeFalse7340004619215
DELTACO DisplayPort till DVI-D singlelink sovitin, 0,17m, ur-na, mustaFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/displayport/displayport-dvi/DP-DVI14DELTACO DisplayPort till DVI-D singlelink sovitin, 0,17m, ur-na, musta11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseFalse <BODY>DELTACO DisplayPort - DVI-D Single Link sovitin, 20-pin uros - DVI-D 24+1 pin naaras, 0,17m, musta</BODY>lifetimeFalse7340004675471
DELTACO kuitukaapeli, 5m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZHFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/singlemode/LCSC-85DELTACO kuitukaapeli, 5m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH6.12.2018 14:40:3231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>DELTACO kuitukaapeli, 5 m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH</P> <P>Yksimuotokaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.</P> <P>• Kaapelin pituus: 5 m<BR>• LC Simplex - SC Simplex<BR>• Simplex 9/125 OS 1/2</P></BODY>lifetimeFalse7333048038197
DELTACO S/FTP Cat7 laitekaapeli, LSZH (halogeeniton),10m, mustaFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/verkkokaapelit/cat7/patch-s-ftp/STP-710SDELTACO S/FTP Cat7 laitekaapeli, LSZH (halogeeniton),10m, musta11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False<SPAN lang=EN> <P>DELTACO S/FTP Cat7 laitekaapeli RJ45 ur - ur, 10m, 600MHz, Delta-sertifioitu, LSZH, musta</P></SPAN>Verkkokaapeli 10 Gbps tiedonsiirtonopeudella. Kaapeli on taaksepäinyhteensopiva Cat5 ja Cat6-liitännän kanssa.<BR><BR>- Cat7-kaapeli, jossa RJ45-kontaktit<BR>- Johtimet puhdasta kuparia<BR><BR><IMG src="https://www.deltaco.se/sites/cdn/PublishingImages/Products/halogen_free.jpg" width=100 height=100>lifetimeFalse7340004696285
DELTACO jatkokaapeli, 8-pin EPS12V uros - naaras,, 25cmFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/tietokoneen-varusteet/sisäinen-virtaliitäntä/emolevyt/SSI-42DELTACO jatkokaapeli, 8-pin EPS12V uros - naaras,, 25cm11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>DELTACO jatkokaapeli, 8-pinninen EPS12V uros - naaras, 25 cm</P> <P>Pidentää 8-pinnistä EPS12V-liitäntää. Soveltuu erityisesti koteloihin, joissa on pitkä etäisyys virtalähteen ja emolevyn välillä.</P></BODY>lifetimeFalse7340004618423
DeLOCK sovitin, 3,5mm stereo na - 3-pin riviliitin, mustaFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/delock/adapteri/ääni/65455DeLOCK sovitin, 3,5mm stereo na - 3-pin riviliitin, musta11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDeLOCK stereosovitin, 3,5mm stereo na - 3-pin riviliitin, musta/vihreäNoneFalse4043619654550
DeLOCK RCA sarjaliitin, RCA uros, 5mmFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/delock/adapteri/antennisovitin/65566DeLOCK RCA sarjaliitin, RCA uros, 5mm11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDeLOCK RCA sarjaliitin, RCA uros, 5mm<br/><br/>Mitat(LxSxK): 19x45x15mm.NoneFalse4043619655663
DELTACO laitekaapeli, kulma CEE 7/7 - suora IEC C5, 0,5m, mustaFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/sähkötarvikkeet/230-v-kaapelit/cee-7-7-iec-c5/DEL-109CA-50DELTACO laitekaapeli, kulma CEE 7/7 - suora IEC C5, 0,5m, musta11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>DELTACO maadoitettu laitekaapeli, <STRONG>kulma CEE 7/7 - suora IEC 60320 C5</STRONG>, max 250V/2,5A, 0,5m</P></BODY>lifetimeFalse7340004692935
DELTACO USB 2.0 kaapeli USBAu - MicroBu, 5-pin, lataus&tiedonsiir sinFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/usb/usb2-a-u-micro-b-u/USB-301BDELTACO USB 2.0 kaapeli USBAu - MicroBu, 5-pin, lataus&tiedonsiir sin11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>DELTACO USB 2.0 kaapeli USB A uros - Micro B uros, 5-pin, 1m, sininen<BR><BR>USB-kaapeli älypuhelimien lataamiseen sekä tiedonsiirtoon, esim. älypuhelimiin.</P> <P>This cable is certified for the USB 2.0 Specifikation by the USB-IF organization and has a bandwidth of 480 Mb/s.</P></BODY>lifetimeFalse7340004663225
DELTACO kaapeli USB 2.0 Type A - Micro-B USB, 5-pin, 1m, mustaFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-myymäläpakkauksessa/usb-2-0/USB-301S-KDELTACO kaapeli USB 2.0 Type A - Micro-B USB, 5-pin, 1m, musta11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO USB 2.0 kaapeli A-tyyppi uros - Micro B-tyyppi uros, 5-pin, kullatut liittimet, 1m, musta<br/><br/>USB-kaapeli älypuhelimien lataamiseen sekä tiedonsiirtoon, esim. älypuhelimiin.<br /><br />• Kullatut liittimet<br />• KuparijohtimetlifetimeFalse7340004661108
SATA/SAS-kaapeli, kulma(ylös) - suora, 0,3mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kiintolevyn-tarvikkeet/sata-ja-sas-kaapelit/sata/kulmat/SATA-03A1SATA/SAS-kaapeli, kulma(ylös) - suora, 0,3m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO SATA/SAS-kaapeli, kulma(ylös) - suora, 0,3m<br/><br/>Tavallinen SATA/SAS-kaapeli. Kulmaliitos voi auttaa ahtaissa tiloissa. <br />Riippupakkaus.lifetimeFalse7340004658986
DELTACO USB-C - HDMI-sovitin, USB-C uros - HDMI naaras, mustaFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/tietokoneen-komponentit/näytönohjaimet/usb/USBC-HDMIDELTACO USB-C - HDMI-sovitin, USB-C uros - HDMI naaras, musta3.10.2015 6:00:5531.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>DELTACO USB-C - HDMI-sovitin, USB-C uros - 19-pinninen HDMI naaras, 4K, Ultra HD, kullatut liittimet, musta</P> <P>Sovitin, jonka avulla voi kytkeä USB-C-laitteeseen HDMI-näytön tai -projektorin.</P> <P>• Kullatut liittimet<BR>• Kaapelin pituus: 10 cm<BR>• Suurin resoluutio: 4096 x 2160 taajuudella 60 Hz</P> <P><EM>Huom.! Sovitin vaatii toimiakseen, että tietokone tukee DisplayPort over USB-C:tä tai DP Alt Modea.</EM></P></BODY>lifetimeFalse7333048008176
DELTACO sovitin USB 3.1 - VGA, USB Type C uros - VGA naaras, mustaFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/tietokoneen-komponentit/näytönohjaimet/usb/USBC-VGADELTACO sovitin USB 3.1 - VGA, USB Type C uros - VGA naaras, musta3.10.2015 5:46:2531.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>DELTACO USB 3.1 - VGA sovitin, USB typ C uros - VGA naaras, 1080P, kullatut liittimet, musta</P> <P>Liitä helposti ja nopeasti ylimääräinen näyttö tai projektori VGA-liitännällä laitteeseesi, jossa on USB typ C-liitin.  </P> <P><SPAN lang=EN>• Kaapelin pituus 10cm<BR>• Maksimiresoluutio 1920x1080 @ 60 Hz<BR></SPAN><SPAN lang=EN>• Kullatut liittimet</SPAN></P> <P><SPAN lang=EN><EM>Huom.! Sovitin vaatii toimiakseen, että tietokone tukee DisplayPort over USB-C:tä tai DP Alt Modea.</EM></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048008183
DELTACO S/FTP Cat7 laitekaapeli, 1m, LSZH (ei halogeeneja), harmaaFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/verkkokaapelit/cat7/patch-s-ftp/STP-71DELTACO S/FTP Cat7 laitekaapeli, 1m, LSZH (ei halogeeneja), harmaa11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False<SPAN lang=EN> <P>DELTACO laitekaapeli, S/FTP, Cat7, 1 m, 600 MHz, Delta-sertifioitu, LSZH, RJ45-liittimet, harmaa</P> <P>Verkkokaapeli, joka mahdollistaa jopa 10 Gbps:n tiedonsiirron. Tuote on taaksepäin yhteensopiva Cat5- ja Cat6-standardien kanssa. Kaapelin materiaali ei sisällä PVC-muovia, joten mahdollisen tulipalon kohdalla ilmaan ei vapaudu halogeenikaasua.</P> <P>• Cat7-kaapeli, jossa RJ45-liittimet<BR>• Täyskupariset johtimet</SPAN></P><P><IMG src="https://www.deltaco.se/sites/cdn/PublishingImages/Products/halogen_free.jpg" width=100 height=100></P>lifetimeFalse7340004648499