OK

 

 

 

 

DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 20km, Single-Mode, TransceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/gbic-sfp-moduulit/SFP-E0003DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 20km, Single-Mode, Transceiver11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 20km, Single-Mode, Transceiver (Extreme Networks 10052)<BR><BR>- kuin Extreme Networks 10052<BR></BODY>5 yearsFalse7340004692195
DELTACO SFP+ 10GBASE-ER, 1550nm, 40km, Single-Mode, TransceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/verkkotuotteet/valokuitu/gbic-sfp-moduulit/extreme-networks/SFP-E0010DELTACO SFP+ 10GBASE-ER, 1550nm, 40km, Single-Mode, Transceiver11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0015.11.2018 8:01:03DELTACO SFP+ 10GBASE-ER, 1550nm, 40km, Single-Mode, Transceiver (Vastaa tuotetta Extreme Networks 10309)<br/><br/>- Vastaa tuotetta Extreme Networks 10309<br />5 yearsFalse7340004692263