OK

 

 

 

 

DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 15mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-715DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 15m13.8.2018 6:39:2031.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 15 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin kaapelin kanavista on läpimitaltaan 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.</P> <P dir=ltr align=left>OM4-tyypin kuitukaapeleiden kaistanleveys on 4700 MHz/km. Ne kykenevät korkeintaan 100 Gb/s:n nopeuteen, kun siirtovälinä on korkeintaan 150 m.</P> <P dir=ltr align=left>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61753-022-2</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048035523
DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-711DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5m13.8.2018 6:38:1931.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin kaapelin kanavista on läpimitaltaan 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.</P> <P dir=ltr align=left>OM4-tyypin kuitukaapeleiden kaistanleveys on 4700 MHz/km. Ne kykenevät korkeintaan 100 Gb/s:n nopeuteen, kun siirtovälinä on korkeintaan 150 m.</P> <P dir=ltr align=left>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61753-022-2</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048035493
DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 10mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-710DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 10m13.8.2018 6:37:1931.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 10 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin kaapelin kanavista on läpimitaltaan 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.</P> <P dir=ltr align=left>OM4-tyypin kuitukaapeleiden kaistanleveys on 4700 MHz/km. Ne kykenevät korkeintaan 100 Gb/s:n nopeuteen, kun siirtovälinä on korkeintaan 150 m.</P> <P dir=ltr align=left>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61753-022-2</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048035516
DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 7mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-707DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 7m13.8.2018 6:36:1631.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 7 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin kaapelin kanavista on läpimitaltaan 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.</P> <P dir=ltr align=left>OM4-tyypin kuitukaapeleiden kaistanleveys on 4700 MHz/km. Ne kykenevät korkeintaan 100 Gb/s:n nopeuteen, kun siirtovälinä on korkeintaan 150 m.</P> <P dir=ltr align=left>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61753-022-2</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048035509
DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 0,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-700DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 0,5m13.8.2018 6:35:0831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 0,5 m</P> <P>Laadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin kaapelin kanavista on läpimitaltaan 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.</P> <P>OM4-tyypin kuitukaapeleiden kaistanleveys on 4700 MHz/km. Ne kykenevät korkeintaan 100 Gb/s:n nopeuteen, kun siirtovälinä on korkeintaan 150 m.</P> <P>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61753-022-2</P></BODY>lifetimeFalse7333048035486
DELTACO kuitukaapeli, 5m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainenFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-705DELTACO kuitukaapeli, 5m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen24.7.2018 10:33:5231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO kuitukaapeli, 5 m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen</P> <P>Multimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.</P> <P>• Kaapelin pituus: 5 m<BR>• Läpäisyvaimennus: <0,25 dB<BR>• Liittimet: SC/UPC - SC/UPC<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode</P></BODY>lifetimeFalse7333048034229
DELTACO kuitukaapeli, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainenFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-701DELTACO kuitukaapeli, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen24.7.2018 10:32:5531.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO kuitukaapeli, 1 m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen</P> <P>Multimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.</P> <P>• Kaapelin pituus: 1 m<BR>• Läpäisyvaimennus: <0,25 dB<BR>• Liittimet: SC/UPC - SC/UPC<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode</P></BODY>lifetimeFalse7333048034205
DELTACO kuitukaapeli, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainenFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-703DELTACO kuitukaapeli, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen12.7.2018 9:40:5031.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO kuitukaapeli, 3 m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen</P> <P>Multimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.</P> <P>• Kaapelin pituus: 3 m<BR>• Läpäisyvaimennus: <0,25 dB<BR>• Liittimet: LC/UPC - SC/UPC<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode</P></BODY>NoneFalse7333048034212
DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-57DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7m2.11.2016 14:25:0631.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7 m</BODY>lifetimeFalse7333048021557
DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-511DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1,5m2.11.2016 14:23:2131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1,5 m</BODY>lifetimeFalse7333048021540
DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 2mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-702DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 2m21.9.2015 11:36:1531.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>DELTACO kuitukaapeli, <STRONG>LC - SC</STRONG>, 50/125, OM4, duplex, multimode, 2m</BODY>lifetimeFalse7333048007421
Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-51Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - SC</b>, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1mlifetimeFalse7340004638223
Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 3mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-53Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 3m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - SC</b>, 50/125, OM2, duplex, multimode, 3mlifetimeFalse7340004638247
DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-615DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15m <br/><br/>Riippupakkaus.lifetimeFalse7340004666653
Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-55Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 5m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - SC</b>, 50/125, OM2, duplex, multimode, 5mlifetimeFalse7340004638254
DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-65DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 5m <br/><br/>Riippupakkaus.lifetimeFalse7340004666691
Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 10mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-510Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 10m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - SC</b>, 50/125, OM2, duplex, multimode, 10mlifetimeFalse7340004638261
Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 15mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-515Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 15m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - SC</b>, 50/125, OM2, duplex, multimode, 15mlifetimeFalse7340004638278
Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 20mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-520Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 20m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - SC</b>, 50/125, OM2, duplex, multimode, 20mlifetimeFalse7340004638285
DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-60DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 0,5m <br/><br/>Riippupakkaus.lifetimeFalse7340004666622
DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-61-5DELTACO OM3 Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 1,5mlifetimeFalse7340004691785