OK

 

 

 

 

DELTACO kuitukaapeli, 10m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZHFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/singlemode/LCSC-810DELTACO kuitukaapeli, 10m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH6.12.2018 14:41:4031.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO kuitukaapeli, 10 m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH</P> <P>Yksimuotokaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa. </P> <P>• Kaapelin pituus: 10 m<BR>• LC Simplex - SC Simplex<BR>• Simplex 9/125 OS 1/2</P></BODY>lifetimeFalse7333048038180
DELTACO kuitukaapeli, 5m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZHFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/singlemode/LCSC-85DELTACO kuitukaapeli, 5m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH6.12.2018 14:40:3231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO kuitukaapeli, 5 m, LC - SC, 9/125, OS1/2, yksimuoto, LSZH</P> <P>Yksimuotokaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.</P> <P>• Kaapelin pituus: 5 m<BR>• LC Simplex - SC Simplex<BR>• Simplex 9/125 OS 1/2</P></BODY>lifetimeFalse7333048038197
DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 15mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-715DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 15m13.8.2018 6:39:2031.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 15 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin kaapelin kanavista on läpimitaltaan 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.</P> <P dir=ltr align=left>OM4-tyypin kuitukaapeleiden kaistanleveys on 4700 MHz/km. Ne kykenevät korkeintaan 100 Gb/s:n nopeuteen, kun siirtovälinä on korkeintaan 150 m.</P> <P dir=ltr align=left>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61753-022-2</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048035523
DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-711DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5m13.8.2018 6:38:1931.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 1,5 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin kaapelin kanavista on läpimitaltaan 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.</P> <P dir=ltr align=left>OM4-tyypin kuitukaapeleiden kaistanleveys on 4700 MHz/km. Ne kykenevät korkeintaan 100 Gb/s:n nopeuteen, kun siirtovälinä on korkeintaan 150 m.</P> <P dir=ltr align=left>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61753-022-2</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048035493
DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 10mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-710DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 10m13.8.2018 6:37:1931.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 10 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin kaapelin kanavista on läpimitaltaan 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.</P> <P dir=ltr align=left>OM4-tyypin kuitukaapeleiden kaistanleveys on 4700 MHz/km. Ne kykenevät korkeintaan 100 Gb/s:n nopeuteen, kun siirtovälinä on korkeintaan 150 m.</P> <P dir=ltr align=left>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61753-022-2</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048035516
DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 7mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-707DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 7m13.8.2018 6:36:1631.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><SPAN lang=EN> <P dir=ltr align=left>DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 7 m</P> <P dir=ltr align=left>Laadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin kaapelin kanavista on läpimitaltaan 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.</P> <P dir=ltr align=left>OM4-tyypin kuitukaapeleiden kaistanleveys on 4700 MHz/km. Ne kykenevät korkeintaan 100 Gb/s:n nopeuteen, kun siirtovälinä on korkeintaan 150 m.</P> <P dir=ltr align=left>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61753-022-2</SPAN><SPAN lang=SV></P></SPAN></BODY>lifetimeFalse7333048035509
DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 0,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-700DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 0,5m13.8.2018 6:35:0831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO OM4-kuitukaapeli, LC – SC, duplex, multimode, 50/125, 0,5 m</P> <P>Laadukas kuitukaapeli, jonka on tyypiltään LZSH. Kukin kaapelin kanavista on läpimitaltaan 2 mm. Tuotteessa on UPC-hiotut liittimet ja keraamiset kohdistusputket.</P> <P>OM4-tyypin kuitukaapeleiden kaistanleveys on 4700 MHz/km. Ne kykenevät korkeintaan 100 Gb/s:n nopeuteen, kun siirtovälinä on korkeintaan 150 m.</P> <P>• Läpäisyvaimennus korkeintaan 0,25 dB<BR>• Jokainen kaapeli on testattu yksilöllisesti<BR>• Vastaa tarkkoja laatuvaatimuksia<BR>• Noudattaa IEC-standardia 61753-022-2</P></BODY>lifetimeFalse7333048035486
DELTACO kuitukaapeli, 5m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainenFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-705DELTACO kuitukaapeli, 5m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen24.7.2018 10:33:5231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO kuitukaapeli, 5 m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen</P> <P>Multimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.</P> <P>• Kaapelin pituus: 5 m<BR>• Läpäisyvaimennus: <0,25 dB<BR>• Liittimet: SC/UPC - SC/UPC<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode</P></BODY>lifetimeFalse7333048034229
DELTACO kuitukaapeli, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainenFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-701DELTACO kuitukaapeli, 1m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen24.7.2018 10:32:5531.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO kuitukaapeli, 1 m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen</P> <P>Multimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.</P> <P>• Kaapelin pituus: 1 m<BR>• Läpäisyvaimennus: <0,25 dB<BR>• Liittimet: SC/UPC - SC/UPC<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode</P></BODY>lifetimeFalse7333048034205
DELTACO kuitukaapeli, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainenFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-703DELTACO kuitukaapeli, 3m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen12.7.2018 9:40:5031.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY><P>DELTACO kuitukaapeli, 3 m, LC-SC Duplex, 50/125, vaaleanpunainen</P> <P>Multimode-tyyppinen kaapeli, jolla voi kytkeä optista kuitua käyttäviä verkkolaitteita toisiinsa.</P> <P>• Kaapelin pituus: 3 m<BR>• Läpäisyvaimennus: <0,25 dB<BR>• Liittimet: LC/UPC - SC/UPC<BR>• Duplex MM 50/125 OM4 Multimode</P></BODY>NoneFalse7333048034212
DELTACO Kuitukaapeli, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 3mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/singlemode/LCSC-83DELTACO Kuitukaapeli, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 3m21.5.2018 12:44:1831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00True <BODY>DELTACO Kuitukaapeli, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH (Low smoke zero halogen), 3 m</BODY>NoneFalse7333048012647
DELTACO Kuitukaapeli, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 2mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/singlemode/LCSC-82DELTACO Kuitukaapeli, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 2m21.5.2018 12:43:1031.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00True <BODY>DELTACO Kuitukaapeli, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH (Low smoke zero halogen), 2 m</BODY>NoneFalse7333048012630
DELTACO Kuitukaapeli, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 1mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/singlemode/LCSC-81DELTACO Kuitukaapeli, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH, 1m21.5.2018 12:41:5631.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00True <BODY>DELTACO Kuitukaapeli, LC - SC, 9/125, OS1/2, singlemode, LSZH (Low smoke zero halogen), 1 m</BODY>NoneFalse7333048012623
DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-57DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7m2.11.2016 14:25:0631.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 7 m</BODY>lifetimeFalse7333048021557
DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1,5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-511DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1,5m2.11.2016 14:23:2131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1,5 m</BODY>lifetimeFalse7333048021540
DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 2mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-702DELTACO kuitukaapeli, LC - SC, 50/125, OM4, duplex, multimode, 2m21.9.2015 11:36:1531.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00 <BODY>DELTACO kuitukaapeli, <STRONG>LC - SC</STRONG>, 50/125, OM4, duplex, multimode, 2m</BODY>lifetimeFalse7333048007421
Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-51Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 1m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - SC</b>, 50/125, OM2, duplex, multimode, 1mlifetimeFalse7340004638223
Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 3mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-53Kuitukaapeli LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 3m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - SC</b>, 50/125, OM2, duplex, multimode, 3mlifetimeFalse7340004638247
DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-50-125/LCSC-615DELTACO kuitukaapeli LC - SC, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - SC</b>, 50/125, OM3, duplex, multimode, 15m <br/><br/>Riippupakkaus.lifetimeFalse7340004666653
Kuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 2mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/multimode-62-5-125/LCSC-2MKuitukaapeli LC-SC duplex, multimode 2m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - SC</b>, 62,5/125, OM1, duplex, multimode, 2mlifetimeFalse7340004612995
Kuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode, 3mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/lc-sc/singlemode/LCSC-3SKuitukaapeli LC - SC, duplex, singlemode, 3m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00DELTACO kuitukaapeli, <b>LC - SC</b>, 9/125, OS2, duplex, singlemode, 3mlifetimeFalse7340004620587