OK

 

 

 

 

DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOMFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/SFP-C0006DELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO SFP 1000BASE-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode, DOM (Vastaa tuotetta Cisco SFP-GE-S)<br/><br/><br />- Vastaa tuotetta Cisco SFP-GE-S<br />5 yearsFalse7340004691792
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-ModeFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/SFP-HP110DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (Vastaa tuotetta HP J4858C)</P> <P>• Vastaa tuotetta HP J4858C</P></BODY>5 yearsFalse7340004692331
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-ModeFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/SFP-HP011DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10Km, Single-Mode (Vastaa tuotetta HP J4859C)<br/><br/><br />- Vastaa tuotetta HP J4859C5 yearsFalse7333048034076
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-ModeFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/SFP-C0004DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode (Vastaa tuotetta Cisco GLC-LH-SM)<br/><br/><br />- Vastaa tuotetta Cisco GLC-LH-SM<br />5 yearsFalse7340004691778
DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 20km, Single-Mode, TransceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/SFP-E0003DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 20km, Single-Mode, Transceiver11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY>DELTACO SFP 1000Base-LX, LC, 1310nm, 20km, Single-Mode, Transceiver (Extreme Networks 10052)<BR><BR>- kuin Extreme Networks 10052<BR></BODY>5 yearsFalse7340004692195
DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310tx/1550rx, 20km, kuin Cisco GLC-BX-UFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/SFP-C0017DELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310tx/1550rx, 20km, kuin Cisco GLC-BX-U11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO SFP 1000Base-BX-U , 1310tx/1550rx, 20km (Vastaa tuotetta Cisco GLC-BX-U)<br/><br/><br />- Vastaa tuotetta Cisco GLC-BX-U<br />5 yearsFalse7333048007452
DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOMFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/SFP-C0007DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY>DELTACO SFP 1000Base LX/LH, LC, 1310nm, 10km, Single-Mode, DOM (Vastaa tuotetta Cisco GLC-LH-SM)<BR><BR><BR>- Vastaa tuotetta Cisco GLC-LH-SM<BR></BODY>5 yearsFalse7340004691808
DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-ModeFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/SFP-DL002DELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO SFP 1000BASE-SX, 850nm, 550m, Multi-Mode (Vastaa tuotetta D-LINK DEM-311GT)<br/><br/>- Vastaa tuotetta D-LINK DEM-7125 yearsFalse7340004692072
DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-ModeFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/SFP-C0003DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm, 550m, Multi-Mode (Vastaa tuotetta Cisco GLC-5X-MM)<br/><br/><br />- Vastaa tuotetta Cisco GLC-5X-MM<br />5 yearsFalse7333048007438
DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550tx/1310rx, 20km kuin Cisco GLC-BX-DFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/SFP-C0016DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550tx/1310rx, 20km kuin Cisco GLC-BX-D11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY>DELTACO SFP 1000BASE-BX-D, 1550TX/1310RX, 20km, DOM, (Vastaa tuotetta Cisco GLC-BX-D)<BR><BR><BR>- Vastaa tuotetta Cisco GLC-BX-D<BR></BODY>5 yearsFalse7340004691891
DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/SFP-HP003DELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO SFP 1000Base-T, RJ45, Cat5, 100m (Vastaa tuotetta HP J8177C)<br/><br/><br />- Vastaa tuotetta HP J8177C5 yearsFalse7340004692287