OK

 

 

 

 

DELTACO Kuitu jatkokap, LC-LC, singlemode, duplex, keraam muoviFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/adapteri/FBP-1044DELTACO Kuitu jatkokap, LC-LC, singlemode, duplex, keraam muovi25.3.2019 9:46:0731.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00True <BODY>DELTACO Kuituliitoksen jatkokappale, LC-LC, singlemode, duplex, keraaminen, muovi<BR><BR>Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.</BODY>lifetimeFalse7340004669296
DELTACO kuitu jatkokap, ST-ST, singlemode, simplex, keraam metalliFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/adapteri/FBP-1037DELTACO kuitu jatkokap, ST-ST, singlemode, simplex, keraam metalli11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO kuituliitoksen jatkokappale, ST-ST, singlemode, simplex, keraaminen, metalli<br/><br/>Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.lifetimeFalse7340004669227
DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, singlemode, simplex, keraam muoviFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/adapteri/FBP-1035DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, singlemode, simplex, keraam muovi11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO kuituliitoksen jatkokappale, SC-SC, singlemode, simplex, keraaminen, muovi<br/><br/>Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.lifetimeFalse7340004669203
DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, singlemode, duplex, keraam muoviFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/adapteri/FBP-1040DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, singlemode, duplex, keraam muovi11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO kuituliitoksen jatkokappale, SC-SC, singlemode, duplex, keraaminen, muovi<br/><br/>Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.lifetimeFalse7340004669258
DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, multimode, duplex, keraam muoviFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/adapteri/FBP-1039DELTACO kuitu jatkokap, SC-SC, multimode, duplex, keraam muovi11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO kuituliitoksen jatkokappale, SC-SC, multimode, duplex, keraaminen, muovi<br/><br/>Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.lifetimeFalse7340004669241
DELTACO kuitu jatkokap, ST-ST, multimode, simplex, keraam metalliFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/adapteri/FBP-1036DELTACO kuitu jatkokap, ST-ST, multimode, simplex, keraam metalli11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO kuituliitoksen jatkokappale, ST-ST, multimode, simplex, keraaminen, metalli<br/><br/>Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.lifetimeFalse7340004669210
DELTACO kuitu jatkokap, SC-ST, multimode, simplex, keraam metalliFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/deltaco/kaapelit-ja-sovittimet/valokuitu/adapteri/FBP-1038DELTACO kuitu jatkokap, SC-ST, multimode, simplex, keraam metalli11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseDELTACO kuituliitoksen jatkokappale, SC-ST, multimode, simplex, keraaminen, metalli<br/><br/>Laitekaapelien ja laitteiston jatkokappale.lifetimeFalse7340004669234