OK

 

Kaapelit

 
 

 Suodatin

 

 

 

Ubiquiti Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gbps 0.5mFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/ubiquiti/kaapelit/UBI-UC-DAC-SFP-plusUbiquiti Direct Attach Copper Cable SFP+ 10Gbps 0.5m28.5.2020 7:18:3831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti Direct Attach Copper Cable, SFP+, 10Gbps, 0.5 meter, white</P> <P>- SFP+ to SFP+<BR>- Ultra-thin OD 4.2mm (30AWG)<BR>- Max data rate 10Gbps</P></BODY>NoneFalse
Ubiquiti UniFi patch cable (DAC) with both end SFP28Falsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/ubiquiti/kaapelit/UBI-UC-DAC-SFP28Ubiquiti UniFi patch cable (DAC) with both end SFP2819.5.2020 11:16:0631.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti UC-DAC-SFP+ Direct Attach Copper Cable, SFP+, 10Gbps, 0.5 meter, white</P> <P>• SFP+ to SFP+<BR>• Ultra-thin OD 4.2mm (30AWG)<BR>• Max data rate 10Gbps</P></BODY>NoneFalse
Ubiquiti UFiber OLT’s long-haul cable splitter 1:32Falsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/adapteri/UBI-UF-SPLITTER-32Ubiquiti UFiber OLT’s long-haul cable splitter 1:3229.4.2020 10:52:1731.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseUbiquiti UFiber - Verkon jakaja - SC/APC (uros) to SC/APC (uros) - 1.5 m - kuituoptinen - G.657.A1<br>NoneTrue
Ubiquiti UFiber OLT’s long-haul cable splitter 1:4Falsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/adapteri/UBI-UF-SPLITTER-4Ubiquiti UFiber OLT’s long-haul cable splitter 1:429.4.2020 10:34:1431.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseUbiquiti UFiber - Verkon jakaja - SC/APC (uros) to SC/APC (uros) - 1.5 m - kuituoptinen - G.657.A1<br>NoneTrue
UniFi Ethernet Patch Cable Bendable booted RJ45 WhiteFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/ubiquiti/kaapelit/UBI-UC-PATCH-RJ45UniFi Ethernet Patch Cable Bendable booted RJ45 White10.2.2020 12:37:2731.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti UniFi patch cable, 0.2m, RJ45 male - RJ45 male, white</P> <P>A short and flexible RJ45 patch cable in stylish design - perfect for your patch panel or in the technology cabinet where you do not need such long cables. The cable is CAT6 certified which means it can handle up to 10 Gigabit transmission. Get your patch panel or technology cabinet neat with a quality Ubiquiti cable.</P></BODY>NoneFalse
UniFi Ethernet Patch Cable Bendable booted RJ45 BlueFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/ubiquiti/kaapelit/UBI-UC-PATCH-RJ45-BLUniFi Ethernet Patch Cable Bendable booted RJ45 Blue3.2.2020 8:43:0231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti UniFi patch cable, 0.2m, RJ45 male - RJ45 male, blue</P> <P>A short and flexible RJ45 patch cable in stylish design - perfect for your patch panel or in the technology cabinet where you do not need such long cables. The cable is CAT6 certified which means it can handle up to 10 Gigabit transmission. Get your patch panel or technology cabinet neat with a quality Ubiquiti cable.</P></BODY>NoneFalse
Ubiquiti TOUGHCables Connectors with ground wire 1000-packFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/verkkokaapelit/cat5e/asennuskaapelit-kela/UBI-TC-GNDUbiquiti TOUGHCables Connectors with ground wire 1000-pack1.11.2019 13:48:3831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti TC-GND, TOUGH-Cable, RJ45 8-pin CAT5e connector, with ground wire, 1000-pack</P> <P>Increased Performance<BR>TOUGHCable dramatically increases your Ethernet link states, speeds and overall performance.</P> <P>Extreme Weatherproof Design<BR>TOUGHCable has been built to perform in even the harshest weather and environments.</P> <P>ESD Damage Protection<BR>TOUGHCable protects your networks from devastating electrostatic discharge attacks.</P> <P>Extended Cable Support<BR>TOUGHCable has been developed to increase power handling performance for extended cable run lengths.</P> <P>TOUGHCable Connectors<BR>Specifically designed for use with TOUGHCable, the TOUGHCable Connectors protect against ESD attacks and Ethernet hardware damage, while allowing rapid field deployment without soldering.</P> <P><BR>• For 10/100/1000 Base-T Patch Cables <BR>• Comes as a single connector to meet specific ordering requirements.<BR>• RJ45 plug with 50 Micron gold plated contacts for optimum data transmission.<BR>• Multi-layered design enables TOUGHCables to withstand harsh weather and heavy use.</P></BODY>NoneTrue
Ubiquiti UniFi SFP+-kaapeli, 3m, DAC, 10Gbps, mustaFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/kaapelit/UBI-UDC-3Ubiquiti UniFi SFP+-kaapeli, 3m, DAC, 10Gbps, musta13.12.2017 10:50:0631.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti UniFi SFP+-kaapeli, 3 m, DAC, 10 Gbps, musta</P> <P>Passiivinen SFP+-kaapeli, joka soveltuu kustannustehokkaisiin I/O-ratkaisuihin. Kun käyttää kuparikaapeliin pohjautuvaa SFP+-moduulia, on mahdollista saada aikaan hyvä säädettävyys ja suuri liitäntöjen määrä. Kaapelit täyttävät ne suorituskykyä ja luotettavuutta koskevat vaatimukset, jotka on määritelty Gigabit Ethernet- ja Fiber Channel -standardeissa.</P> <P>• Siirtonopeus jopa 10 Gbps<BR>• Passiivinen SFP+-kaapeli, 2 m<BR>• Direct Attach -kuparikaapeli</P></BODY>NoneFalse817882020541
Ubiquiti UniFi SFP+-kaapeli, 2m, DAC, 10Gbps, mustaFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/kaapelit/UBI-UDC-2Ubiquiti UniFi SFP+-kaapeli, 2m, DAC, 10Gbps, musta13.12.2017 10:49:1531.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti UniFi SFP+-kaapeli, 2 m, DAC, 10 Gbps, musta</P> <P>Passiivinen SFP+-kaapeli, joka soveltuu kustannustehokkaisiin I/O-ratkaisuihin. Kun käyttää kuparikaapeliin pohjautuvaa SFP+-moduulia, on mahdollista saada aikaan hyvä säädettävyys ja suuri liitäntöjen määrä. Kaapelit täyttävät ne suorituskykyä ja luotettavuutta koskevat vaatimukset, jotka on määritelty Gigabit Ethernet- ja Fiber Channel -standardeissa.</P> <P>• Siirtonopeus jopa 10 Gbps<BR>• Passiivinen SFP+-kaapeli, 2 m<BR>• Direct Attach -kuparikaapeli</P></BODY>NoneFalse817882020534
Ubiquiti UniFi SFP+-kaapeli, 1m, DAC, 10Gbps, mustaFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/kaapelit/UBI-UDC-1Ubiquiti UniFi SFP+-kaapeli, 1m, DAC, 10Gbps, musta13.12.2017 10:48:2831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti UniFi SFP+-kaapeli, 1 m, DAC, 10 Gbps, musta</P> <P>Passiivinen SFP+-kaapeli, joka soveltuu kustannustehokkaisiin I/O-ratkaisuihin. Kun käyttää kuparikaapeliin pohjautuvaa SFP+-moduulia, on mahdollista saada aikaan hyvä säädettävyys ja suuri liitäntöjen määrä. Kaapelit täyttävät ne suorituskykyä ja luotettavuutta koskevat vaatimukset, jotka on määritelty Gigabit Ethernet- ja Fiber Channel -standardeissa.</P> <P>• Siirtonopeus jopa 10 Gbps<BR>• Passiivinen SFP+-kaapeli, 1 m<BR>• Direct Attach -kuparikaapeli</P></BODY>NoneFalse817882020527
Ubiquiti UniFi Cat6-kaapeli, 304m, CMR, valkoinenFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/ubiquiti/kaapelit/UBI-UC-C6-CMRUbiquiti UniFi Cat6-kaapeli, 304m, CMR, valkoinen13.12.2017 10:47:3931.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti UniFi Cat6-kaapeli, 304 m, CMR, valkoinen</P> <P>Sisäkäyttöön tarkoitettu UTP-kaapeli, jonka pituus on 304 metriä. Kaapeli tukee korkeintaan 10 Gbps:n tiedonsiirtonopeutta. Siinä on yksilankaiset kuparijohtimet, joiden läpimitta on 23 AWG. Keskellä on erotin, joka vähentää ristiinkuulumista. CMR-kaapelit on suojattu tulipalolta, ja ne on mahdollista asettaa kulkemaan kerrosten välillä. Tuotetta voi käyttää esim. huoneiston nousukaapelina.</P> <P>• 10 gigabitin Ethernet<BR>• Ristiinkuulumista vähentävä erotin<BR>• Yksilankaiset kuparijohtimet, 23 AWG<BR>• UTP-tyyppinen Cat6-kaapeli, 304 m</P></BODY>NoneFalse810354026249
Ubiquiti PowerCable virtakaapeli, 304m, 12 AWG, UV-suojattu, mustaFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/ubiquiti/kaapelit/UBI-PC-12Ubiquiti PowerCable virtakaapeli, 304m, 12 AWG, UV-suojattu, musta13.12.2017 10:45:1031.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti PowerCable virtakaapeli, 304 m, 12 AWG, suojattu UV-säteilyltä, musta</P> <P>UV-suojattu kaapeli, joka sopii kaikkiin sääolosuhteisiin. PowerCablessa on polyeteenistä valmistettu vaippa (FT-1), joka on tulipalon kestävä. Kaapeli toimii laajalla lämpöalueella, johon kuuluu niin 30 asteen pakkanen kuin 90 asteen lämpökin. PowerCablessa on monilankaiset johtimet, joiden AWG-luku on 12.</P> <P>• 304 metriä pitkä<BR>• Resistanssi: 1,77 Ohm / 304 m<BR>• Kapasitanssi: 28 pF / 304 m (1 kHz)<BR>• Nimellisjännite: 300 V<BR>• Impedanssi: 56 Ω<BR>• Suojattu tulipalolta<BR>• FT-1-polyeteenivaippa<BR>• Käyttölämpötila: -30 - 90 ° C</P> <P>Mitat (LxSxK): 299,8 x 286,9 x 42,55 mm<BR>Paino: 2,7 kg</P></BODY>NoneTrue810354023736
Ubiquiti UniFi Controller Cloud Key hallintalaite, SD-paikka, valk.Falsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/tukiasemat/UBI-UC-CKUbiquiti UniFi Controller Cloud Key hallintalaite, SD-paikka, valk.20.11.2017 15:06:3231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>Ubiquiti UniFi Controller Cloud Key, SD Card, Micro USB Power, white</P> <P>Featuring Hybrid Cloud technology, the UniFi Cloud Key securely runs a local instance of the UniFi Controller software and features cloud Single Sign-On for remote access.</P> <P>The UniFi Cloud Key combines the best of local and cloud management: local network security combined with convenient remote access.</P> <P>• 2GB DDR memory<BR>• 802.3af or USB-C Power<BR>• Remote control UniFi equipment<BR>• Quad-Core System on a chip (SoC)</P> <P>Dimensions(BxDxH): 43,4 x 21,7 x 121,9 mm<BR>Weight: 110g<BR></P></BODY>NoneFalse810354024146
UniFi ODN Cable, 0.5 meterFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/lc-lc/multimode-50-125/UBI-UOC-05UniFi ODN Cable, 0.5 meter11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseUbiquiti UniFI - Kytkentäkaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 0.5 m - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM3 - turkoosi<br>NoneTrue
UniFi ODN Cable, 2 meterFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/lc-lc/multimode-50-125/UBI-UOC-2UniFi ODN Cable, 2 meter11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseUbiquiti UniFI - Kytkentäkaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 2 m - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM3 - turkoosi<br>NoneTrue
UniFi ODN Cable, 3 meterFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/lc-lc/multimode-50-125/UBI-UOC-3UniFi ODN Cable, 3 meter11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseUbiquiti UniFI - Kytkentäkaapeli - LC/UPC monitila (uros) to LC/UPC monitila (uros) - 3 m - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM3 - sisällä - sinivihreä<br>NoneTrue
UniFi ODN Cable, 5 meterFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/lc-lc/multimode-50-125/UBI-UOC-5UniFi ODN Cable, 5 meter11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseUbiquiti UniFI - Kytkentäkaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 5 m - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM3 - turkoosi<br>NoneTrue
Fiber Cable Assembly, SM, 100 feet length (about 30m)Falsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/lc-lc/singlemode/UBI-FC-SM-100Fiber Cable Assembly, SM, 100 feet length (about 30m)11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseUbiquiti - Verkon kaapeli - LC single-mode (uros) to LC single-mode (uros) - 30.5 m - kuituoptinen<br>NoneTrue
Outdoor tough Ethernet cable CAT5e 304mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/verkkokaapelit/cat5e/asennuskaapelit-kela/UBI-TC-PRO-CAT5EOutdoor tough Ethernet cable CAT5e 304m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseUbiquiti TOUGHCable Pro - Bulk-kaapeli - 304.8 m - suojattu - CAT 5e - outdoor<br>NoneFalse
Tough RJ45 connector special type 100packFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/verkkokaapelit/koskettimet-liittimet/UBI-TC-CON-100PXTough RJ45 connector special type 100pack11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY>Tough RJ45 connector special type 100pack</BODY>NoneTrue
UniFi ODN Cable, 1 meterFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/kuitu/lc-lc/multimode-50-125/UBI-UOC-1UniFi ODN Cable, 1 meter11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseUbiquiti UniFI - Kytkentäkaapeli - monimuoto LC (uros) to monimuoto LC (uros) - 1 m - kuituoptinen - 50 / 125 micron - OM3 - turkoosi<br>NoneTrue