OK

 

Mediamuuntimet

 
 

 Suodatin

 

 

 

TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 kmFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/MC210CSTP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseTP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15 km<br/><br/>Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 15 km. 1310 nm. Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm.NoneFalse6935364030445
TP-LINK SFP-moduuli(mini-GBIC),1000Base-LX,duplex,singlemode,10kmFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/TL-SM311LSTP-LINK SFP-moduuli(mini-GBIC),1000Base-LX,duplex,singlemode,10km11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseTP-LINK SFP-moduuli (mini-GBIC), 1000Base-LX, duplex, singlemode, LC, 10kmNoneFalse6935364030216
TP-Link TX432, 10-Gigabit 2-Portin SFP+ laajennusmoduuliFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/moduulipohjaiset/TX432TP-Link TX432, 10-Gigabit 2-Portin SFP+ laajennusmoduuli11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseTP-Link TX432, 10-Gigabit 2-Portin SFP+ laajennusmoduuli, mustaNoneTrue6935364021917
TP-LINK SFP+ LR 10Km Transceiver, SM 1310Nm, LCFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/TXM431-LRTP-LINK SFP+ LR 10Km Transceiver, SM 1310Nm, LC11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseTP-LINK SFP+-moduuli(mini-GBIC), 10GBase-LR, duplex, singlemode, LC, 1310m, 10kmNoneTrue6935364021887
TP-LINK Gigabit interface muunnin(Mini GBIC), 1000Base-BX, singlemodeFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/TL-SM321ATP-LINK Gigabit interface muunnin(Mini GBIC), 1000Base-BX, singlemode11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseTP-LINK SFP-moduuli (mini-GBIC), 1000Base-LX, WDM, simplex, singlemode, LC, 1550nm TX/1310nm RX, 10km<br/><br/>Mahdollistaa signaalien lähetyksen kuidussa molempiin suuntiin eri aaltopituuksilla. <br />9/125µm. 1.25Gbps. 1550nm/1310nm. 3.3V.<br />Myymäläpakkaus.NoneFalse6935364030513
TP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10kmFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/TL-SM321BTP-LINK SFP-moduuli(mini GBIC),1000Base-BX, simplex singlemode LC 10km11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseTP-LINK SFP-moduuli(mini-GBIC), 1000Base-BX, WDM, simplex, singlemode, LC, 1310nm TX/1550nm RX, 10km<br/><br/>Mahdollistaa signaalien lähettämisen kuidussa molempiin suuntiin eri taajuuksilla. <br />9/125µm. 1,25Gbps. 1550nm/1310nm. 3,3V.<br />Myymäläpakkaus.NoneFalse6935364030520
TP-LINK kotelo14x mediamuuntimelle, 19", 2U, mustaFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/TL-MC1400TP-LINK kotelo14x mediamuuntimelle, 19", 2U, musta11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseTP-LINK kotelo14x mediamuuntimelle, 19", 2U, musta<br/><br/>14kpl erillistä TP-LINK mediamuunninta mahtuu koteloon.<br />2x sisäistä tuuletinta.<br />Mitat (LxSxK): 482x358x86mm.NoneFalse6935364030384
TP-LINK SFP+-moduuli(mini-GBIC), 10GBase-SR, duplex, multimode, LCFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/TXM431-SRTP-LINK SFP+-moduuli(mini-GBIC), 10GBase-SR, duplex, multimode, LC11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseTP-LINK SFP+-moduuli(mini-GBIC), 10GBase-SR, duplex, multimode, LC, 850m, 300mNoneTrue6935364021870
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20kmFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/MC112CSTP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - RJ45, 10/100Mbps, 20km11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseTP-LINK mediamuunnin, kuitu SC singlemode(100Base-FX) - RJ45(100Base-TX), WDM, 10/100Mbps, TX 1310nm/RX 1550nm, 20km, harmaa<br/><br/>Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin samassa kuidussa kahdella eri taajuudella.<br />Max. 20 km. <br />9/125µm<br />Mitat (LxSxK): 73x94x27mm. <br />NoneFalse6935364030421
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 1000 MbpsFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/MC200CMTP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseTP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 1000 Mbps<br/><br/>Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 0,55km 50/125 kaapelissa ja 0,22km 62,5/125 kaapelissa. 850 nm. Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm.NoneFalse6935364030438
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps 20 kmFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/MC110CSTP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps 20 km11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseTP-LINK mediamuunnin kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 10/100 Mbps 20 km<br/><br/>Muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 20 km. <br />Virtasovitin mukana.<br />Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm.NoneFalse6935364030407
TP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps,2 kmFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/MC100CMTP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps,2 km11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseTP-LINK mediamuunnin kuitu SC multimode - TP(RJ45), 10/100 Mbps,2 km<br/><br/>Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. Max. 2 km. 62,5/125. Mitat (LxSxK): 95x73x27 mm.NoneFalse6935364030391
TP-Link mediamuunnin, kuitu SC singlemode (simplex) - TP(RJ45) 100MbpsFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/MC111CSTP-Link mediamuunnin, kuitu SC singlemode (simplex) - TP(RJ45) 100Mbps11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseTP-LINK mediamuunnin, kuitu SC singlemode (simplex) - TP(RJ45), 100Mbps<br/><br/>Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. <br />VDM-tekniikan ansiosta pystyy käyttämään simplex-kuitukaapelia tiedonsiirtoon.<br />Max. 20 km. <br />Mitat (LxSxK): 94,5x73x27mm.NoneFalse6935364030414
TP-LINK SFP-moduuli (mini-GBIC) 1000Base-SX, multimode, LC, 550mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/TL-SM311LMTP-LINK SFP-moduuli (mini-GBIC) 1000Base-SX, multimode, LC, 550m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseTP-LINK TL-SM311LM SFP-moduuli (mini-GBIC), 1000Base-SX, duplex, multimode, LC, 550mNoneFalse6935364030209
TP-LINK mediamuunnin, kuitu SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15kmFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/MC220LTP-LINK mediamuunnin, kuitu SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseTP-LINK mediamuunnin, kuitu SFP - TP(RJ45), 1000 Mbps, 15km<br/><br/>Mediamuunnin kuidusta TP-kaapeliin tai päinvastoin. <br />Mitat (LxSxK): 73x95x27 mm. <br />NoneFalse6935364030476
TP-LINK virtalähde sopii TL-MC1400Falsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/TL-MCRP100TP-LINK virtalähde sopii TL-MC140011.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:007.10.2019 5:15:47FalseTP-LINK virtalähde sopii TL-MC1400NoneTrue6935364002022