OK

 

SFP

 
 

 Suodatin

 

 

 

Transceiver X132 10G SFP+LCFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEL2001085Transceiver X132 10G SFP+LC5.7.2019 12:08:2631.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>HPE X132 10G SFP+ LC Transciever, 220m, Multimode, silver</P> <P>A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LRM standard, for 10- Gigabit connectivity up to 220 m on legacy multimode fiber.</P> <P>• Up to 10 Gbps<BR>• SFP+ LC module<BR>• 220m with 62.5 μm multimode cable</P></BODY>NoneFalse
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEL1009945HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver1.10.2018 10:52:5831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseHPE Aruba - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-LX - LC single-mode - jopa 10 km malleihin HPE 25XX; HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module<br>NoneFalse
HP Enterprise 10G SFP+ LC SR 300m transceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEL1009947HP Enterprise 10G SFP+ LC SR 300m transceiver25.9.2018 5:23:4431.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseHPE Aruba - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-SR - SFP+ / monimuoto LC - jopa 300 m malleihin HPE Aruba 2540 48, 2920, 2930M 24, 2930M 40, 2930M 48, 3800, 83XX, MACsec Advanced Module<br>NoneFalse
HP Enterprise Aruba 1G SFP 100m Cat5e LC tranceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEL1009946HP Enterprise Aruba 1G SFP 100m Cat5e LC tranceiver25.9.2018 5:23:0231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseHPE Aruba Cat5e - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - jopa 100 m malleihin OfficeConnect 1920S 24G; HPE Aruba 2930F 24G, 2930F 48G, 2930M 24, 8320<br>NoneFalse
HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEL1009944HP Enterprise Aruba 1G SFP LC tranceiver25.9.2018 5:22:1931.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseHPE Aruba - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 1000Base-SX - monimuoto LC - jopa 500 m malleihin HPE 25XX; HPE Aruba 2930M 24, 2930M 40, 8320, MACsec Advanced Module<br>NoneFalse
HP MSA 2040 SFP-moduuli, 16GB SW FC, 4kplFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/hp/lähiverkko/sfp/DEL1008924HP MSA 2040 SFP-moduuli, 16GB SW FC, 4kpl22.8.2018 5:38:5931.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseHPE - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 16 Gb kuitukanava (SW) - Kuitukanava (Fibre Channel) (pakkaus sisältää 4) malleihin Modular Smart Array 2040, 2040 10Gb<br>NoneFalse
HP X130 optinen moduuli, 10G, SFP+, LC SRFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/hp/lähiverkko/sfp/DEL1006018HP X130 optinen moduuli, 10G, SFP+, LC SR4.10.2017 6:22:4631.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>HP X130 optinen moduuli, 10G, SFP+, LC SR</P> <P>Optinen moduuli, joka tarjoaa nopean kuituyhteyden yhdelle laitteelle. Tuotesarjaan kuuluu useita eri malleja, joista kukin soveltuu tietylle liitintyypille ja siirtoetäisyydelle.</P> <P>• Siirtoetäisyys korkeintaan 300 metriä<BR>• Asennetaan SFP-moduulipaikkaan</P></BODY>NoneFalse885631249475
HP X120 optinen moduuli, 1G, SFP, LC LXFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/hp/lähiverkko/sfp/DEL1006017HP X120 optinen moduuli, 1G, SFP, LC LX4.10.2017 6:21:3431.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>HP X120 optinen moduuli, 1G, SFP, LC LX</P> <P>Optinen moduuli, joka tarjoaa nopean kuituyhteyden yhdelle laitteelle. Tuotesarjaan kuuluu useita eri malleja, joista kukin soveltuu tietylle liitintyypille ja siirtoetäisyydelle.</P> <P>• Siirtoetäisyys korkeintaan 2 kilometriä<BR>• Asennetaan SFP-moduulipaikkaan</P></BODY>NoneFalse885631249611
HP X120 optinen moduuli, 1G, SFP, LC SXFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/hp/lähiverkko/sfp/DEL1006016HP X120 optinen moduuli, 1G, SFP, LC SX4.10.2017 6:20:4831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>HP X120 optinen moduuli, 1G, SFP, LC SX</P> <P>Optinen moduuli, joka tarjoaa nopean kuituyhteyden yhdelle laitteelle. Tuotesarjaan kuuluu useita eri malleja, joista kukin soveltuu tietylle liitintyypille ja siirtoetäisyydelle.</P> <P>• Siirtoetäisyys korkeintaan 550 metriä<BR>• Asennetaan SFP-moduulipaikkaan</P></BODY>NoneFalse885631249604
HP Bladesystem C-luokiteltu 10GB SFP+SR lähetin, 10km, 850nmFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEL1005096HP Bladesystem C-luokiteltu 10GB SFP+SR lähetin, 10km, 850nm8.2.2016 8:28:0831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY>HP Bladesystem C-luokiteltu 10GB SFP+SR lähetin, 10km, 850nm</BODY>NoneFalse
HP X242 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper CableFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/sata-sas/sas/DEL1005218HP X242 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseHP - Verkon kaapeli - SFP+ - 3 m malleihin HP 5406, D2D4324; Enterprise Virtual Array P6350; Modular Smart Array 1040, P2000 G3<br>NoneFalse884962255599
HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEL1005276HP StorageWorks 4GB Short wave single pack SFP transceiver11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseHP - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli malleihin 4Gb SAN Switch; HP 8Gb; StorageWorks 8/20, 8Gb, MSL2024, MSL4048, MSL8096, SN6000<br>NoneFalse8827803551186
HP Procurve Gigabit LX-LC Mini-GBICFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEL1001718HP Procurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseHP - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 1000Base-LX - LC - jopa 10 km malleihin HP 1700, 1810, 1910, 20p 10/100/1000, 2530, 2610, 2810, 3500, 42XX, 5406, 6200, V1400<br>NoneFalse883585267811
HP 8GB SFB moduleFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEL1005456HP 8GB SFB module11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseHPE B-Series - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 8Gt kuitukanava (SW) - Kuitukanava (Fibre Channel) malleihin Brocade 16Gb/12, 16Gb/24; HPE 8/24, 8/8; StoreFabric SN4000, SN6500, SN8600B 4-slot<br>NoneFalse886112024567
HP X242 10G SFP+ to SFP+ 7m Direct Attach CopperFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/kaapelit-ja-sovittimet/sata-sas/sas/DEL1005219HP X242 10G SFP+ to SFP+ 7m Direct Attach Copper11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseHP - Verkon kaapeli - SFP+ - 7 m malleihin HP 5406, D2D4324; Enterprise Virtual Array P6350; Modular Smart Array 1040, P2000 G3<br>NoneFalse884962255605
HP 8GB short wave transceiverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEL1005455HP 8GB short wave transceiver11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseHP 8GB short wave transceiverNoneFalse883585702206