OK

 

SFP-moduulit

 
 

 Suodatin

 

 

 

D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for allFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEM-312GT2D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 2km for all17.12.2018 6:06:3331.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link DEM 312GT2 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 1000Base-SX - jopa 2 km malleihin DES 30XX; DGS 3630; DWS 3024; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12<br>NoneFalse790069332494
D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)Falsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEM-211D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link DEM 211 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - 100Mb LAN - 100Base-FX - monimuoto LC - jopa 2 km - 1310 nm malleihin DES 1210; DGS 3100-24, 3100-24P, 3100-48, 3100-48P; xStack DES-3552<br>NoneFalse790069298127
D-Link 1 slot 10GbE XFP module for DGS-3400, 3600 seriesFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEM-410XD-Link 1 slot 10GbE XFP module for DGS-3400, 3600 series11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link DEM-410X - Laajennusmoduuli - 10 GigE malleihin L2+ Gigabit Wireless Switch DWS-3024<br>NoneTrue790069286797
D-Link 100cm stack kaapeli sopii DGS-3120, -3300, DXS-3300 sarjoihinFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/d-link/sfp-moduulit/DEM-CB100D-Link 100cm stack kaapeli sopii DGS-3120, -3300, DXS-3300 sarjoihin11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link - Pinoamiskaapeli - 4 x InfiniBand (uros) to 4 x InfiniBand (uros) - 1 m malleihin DGS 3324SR, 3324SRi; xStack DXS-3326GSR, DXS-3350SR<br>NoneFalse790069262463
D-Link 3M SFP+ Direct Attach Stacking KaapeliFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/d-link/sfp-moduulit/DEM-CB300SD-Link 3M SFP+ Direct Attach Stacking Kaapeli11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link Direct Attach Cable - Pinoamiskaapeli - SFP+ to SFP+ - 3 m malleihin D-Link Data Center 10; DGS 3630; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12<br>NoneTrue790069361814
D-Link 50cm stacking kaapeli DGS-3120, -3300, DXS-3300 seriesFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/d-link/sfp-moduulit/DEM-CB50D-Link 50cm stacking kaapeli DGS-3120, -3300, DXS-3300 series11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link - Pinoamiskaapeli - 4 x InfiniBand (uros) to 4 x InfiniBand (uros) - 50 cm malleihin DGS 3224SR<br>NoneFalse790069262449
D-Link DEM-CB300Falsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/d-link/sfp-moduulit/DEM-CB300D-Link DEM-CB30011.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link - Pinoamiskaapeli - 4 x InfiniBand (uros) to 4 x InfiniBand (uros) - 3 m malleihin xStack DGS-3120-24PC, DGS-3120-24SC, DGS-3120-24TC, DGS-3120-48PC, DGS-3120-48TC<br>NoneTrue
D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550M, Single-Mode Fiber, silverFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/d-link/sfp-moduulit/DIS-S301SXD-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550M, Single-Mode Fiber, silver11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550M, Single-Mode Fiber, silver</P> <P>1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Fiber Transciever for up to 550 meter installations</P> <P>• Single-Mode Fiber Transciever<BR>• -40 to 85°C operating temperature</P></BODY>NoneTrue
D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 2K, Multi-Mode Fiber, silverFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/d-link/sfp-moduulit/DIS-S302SXD-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 2K, Multi-Mode Fiber, silver11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 2K, Multi-Mode Fiber, silver</P> <P>1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX Fiber Transciever for up to 2 kilometer installations</P> <P>• Multi-Mode Fiber Transciever<BR>• -40 to 85°C operating temperature</P></BODY>NoneTrue
D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10K, Single-Mode Fiber, silverFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/d-link/sfp-moduulit/DIS-S310LXD-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10K, Single-Mode Fiber, silver11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>D-Link Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX, 10K, Single-Mode Fiber, silver</P> <P>1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX Fiber Transciever for up to 10 kilometer installations</P> <P>• Single-Mode Fiber Transciever<BR>• -40 to 85°C operating temperature</P></BODY>NoneTrue
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300mFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEM-431XTD-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link DEM 431XT - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-SR - jopa 300 m malleihin D-Link Data Center 10; DGS 3630; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12<br>NoneTrue790069353130
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10kmFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEM-432XTD-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link DEM 432XT - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-LR - jopa 10 km malleihin D-Link Data Center 10; DGS 3630; DXS 1100, 1210, 3400, 3600; Web Smart DXS-1210-12<br>NoneTrue790069353208
D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km SinglemodeFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEM-310GTD-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-LX SFP LC 10 km Singlemode11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link SFP-moduuli(mini-GBIC), 1000Base-LX, duplex, singlemode, LC, 1310nm, 10kmNoneFalse790069248146
D-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m MultimodeFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DEM-311GTD-Link mini-GBIC Gigabit 1000Base-SX SFP LC 550m Multimode11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link SFP-moduuli(mini-GBIC), 1000Base-SX, duplex, multimode, LC, 850nm, 550mNoneFalse790069248153
D-Link 1M SFP+ Direct Attach Stacking CableFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/d-link/sfp-moduulit/DEM-CB100SD-Link 1M SFP+ Direct Attach Stacking Cable11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link 1M SFP+ Direct Attach Stacking Cable<br/><br/>Sopii seuraaviin kytkimiin: DGS-1510-20, -28, -52, -28P sekä -28XNoneTrue790069361708
D-Link 120G CXP 50cm Stacking CableFalsehttps://www.deltaco.fi/tavaramerkit/d-link/sfp-moduulit/DEM-CB50CXPD-Link 120G CXP 50cm Stacking Cable11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link 120G CXP 50cm Stacking CableNoneTrue790069372568