OK

 

Mediamuuntimet

 
 

 Suodatin

 

 

 

Lähetin-vastaanotin, SFP 10/100/1000 BASE-T, kupariFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/gbic-sfp-moduulit/DGS-712Lähetin-vastaanotin, SFP 10/100/1000 BASE-T, kupari19.4.2017 4:05:1531.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link DGS 712 - SFP (mini-GBIC) lähetin-vastaanotin-moduuli - GigE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 malleihin DES 30XX; DGS 3100, 3200; Web Smart DGS-1216, 1224, 1248; xStack DES-3526, 3528, 3552<br>NoneTrue790069356117
D-Link,19" asennettu kotelo 16 mediamuunnin moduulia, 2U, mustaFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/DMC-1000D-Link,19" asennettu kotelo 16 mediamuunnin moduulia, 2U, musta11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link, DMC-1000, 19" asennettu kotelo 16 mediamuunnin moduulia, 2U, musta<br/><br/>Mitat(LxSxK): 415x390x89mm.NoneFalse790069258503
D-Link mediamuunnin,kuitu SC singlemode-TP(RJ45), 1000Mbps,1300nm,10kmFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/DMC-810SCD-Link mediamuunnin,kuitu SC singlemode-TP(RJ45), 1000Mbps,1300nm,10km11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY>D-Link DMC-810SC, mediamuunnin, kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 1000Mbps, 1300nm, 10km<BR><BR>Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. <BR>Mitat (LxSxK): 88x120x25mm.</BODY>NoneFalse790069241727
D-Link mediamuunnin - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TXFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/DMC-515SCD-Link mediamuunnin - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY>D-Link DMC-5155C, mediamuunnin, kuitu SC singlemode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 1310nm, 15km<BR><BR>Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. <BR>Mitat (LxSxK): 88x120x25mm.</BODY>NoneFalse790069241864
D-Link mediamuunnin, 1000Base-SX, 1000Base-TFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/DMC-700SCD-Link mediamuunnin, 1000Base-SX, 1000Base-T11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY>D-Link DMC-700SC, mediamuunnin, kuitu SC multimode - TP(RJ45), 1000Mbps, 850nm, 550m<BR><BR>Mediamuunnin, joka muuntaa kuidun TP:ksi tai päinvastoin. <BR>Mitat (LxSxK): 88x120x25mm.</BODY>NoneFalse790069242021
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media ConverterFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/DMC-300SCD-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link mediamuunnin, kuitu SC multimode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 1300nm, 2km<br/><br/>Muuntaa kuitu SC multimode > TP:ksi ja päinvastoin.<br />Mitat (LxSxK): 88x120x25mm.NoneFalse790069241826
SFP+ 10GBASE-T Copper Transceiver - Up to 10Gbps bidirectional data liFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/moduulipohjaiset/DEM-410TSFP+ 10GBASE-T Copper Transceiver - Up to 10Gbps bidirectional data li11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link DEM 410T - SFP+ lähetin-vastaanotin-moduuli - 10 GigE - 10GBase-T - RJ-45 - jopa 30 m<br>NoneTrue790069442353
40GBase-SR4 QSFP+ Multi-mode Transceiver, 100M/ 150M - Quad Small FormFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/DEM-QX01Q-SR440GBase-SR4 QSFP+ Multi-mode Transceiver, 100M/ 150M - Quad Small Form11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link DEM QX01Q-SR4 - QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - MPO-monitila - 850 nm<br>NoneTrue790069415319
40GBASE-LR4 QSFP+ Single-Mode Transceiver, 10km - Quad Small Form-PlugFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/moduulipohjaiset/DEM-QX10Q-LR440GBASE-LR4 QSFP+ Single-Mode Transceiver, 10km - Quad Small Form-Plug11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link DEM QX10Q-LR4 - QSFP+ lähetinvastaanotin-moduuli - 40 Gigabit LAN - 40GBase-LR4 - LC single-mode - jopa 10 km - 1271 nm / 1291 nm / 1311 nm / 1331 nm<br>NoneTrue790069390630
10/100/1000 to SFP Standalone Media ConverterFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/DMC-G01LC10/100/1000 to SFP Standalone Media Converter11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link DMC G01LC - Valokuitu-mediamuunnin - GigE - 10Base-T, 1000Base-LX, 1000Base-SX, 1000Base-ZX, 100Base-FX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / SFP (mini-GBIC)<br>NoneTrue790069415982
4 x 40Gbps QSFP+ Expansion Module for DXS-3600-32S - 4 x 40Gbps QSFP+Falsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kuitumuuntimet/erilliset/DXS-3600-EM-4QXS4 x 40Gbps QSFP+ Expansion Module for DXS-3600-32S - 4 x 40Gbps QSFP+11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link DXS-3600-EM-4QXS - Laajennusmoduuli - 40 Gigabit LAN malleihin DXS 3600-16S, 3600-32S<br>NoneTrue790069379857