OK

 

16-24 portti

 
 

 Suodatin

 

 

 

24-port Gigabit Smart Managed Switch with 4x 10G SFP+ portsFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/10-100-1000mbps/16-31-porttia/DGS-1250-28X24-port Gigabit Smart Managed Switch with 4x 10G SFP+ ports27.9.2019 7:04:1831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>D-Link DGS-1250-28X, 28-Port 10-Gigabit Smart Managed Switch, black</P> <P>The D-Link DGS-1250 Series Smart Managed Switches deliver real value as an Enterprise Access and Small-to-Medium Business (SMB) Access/Aggregation solution. They provide a range of physical interfaces (including a Console Port w/full CLI), multiple management interfaces, 11 Web languages, QoS enablement, and Advanced Layer-2 w/Lite Layer-3 features. </P> <P>The DGS-1250 Series switches support 24 or 48 x 10/100/1000BASE-T ports, with each switch also supporting an additional 4 x 10G SFP+ ports for optical connections using multimode or single-mode SFP transceivers – enabling real network horsepower at a value price.</P> <P>• 24 x 10/100/1000BASE-T ports<BR>• 4 x 10G SFP+ ports<BR>• Lite L3 Static Routing<BR>• Advanced security features, IMPB, 802.1X Authentication<BR>• Dual Image & Configuration<BR>• Supports STP/RSTP/MSTP<BR>• Full CLI<BR>• QoS Enablement<BR>• 11 Web Languages</P> <P>Dimensions(WxDxH): 440x140x44mm<BR>Weight: 1.75kg</P></BODY>NoneFalse790069448164
D-Link 24-port Managed gigabit switchm, L3, 4x Gigabit SFP+, silverFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/10-100-1000mbps/16-31-porttia/DGS-3130-30TS-SID-Link 24-port Managed gigabit switchm, L3, 4x Gigabit SFP+, silver27.2.2019 9:51:3031.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>D-Link 24-port Managed gigabit switchm, L3, 4x Gigabit SFP+, silver</P> <P>The DGS-3130 Series is a range of Lite Layer 3 Stackable Managed Switches designed to help connect end-users in a secure enterprise or metro Ethernet access network</P> <P>• 4x SFP+ ports<BR>• 2x 10BASE-T Etherner ports<BR>• Layer 3 stackable managed switch<BR>• 24x 10/100/1000BASE-T Ethernet ports</P> <P>Dimensions(BxDxH): 440 x 250 x 44 mm<BR>Weight: 2.98 kg</P></BODY>NoneFalse
D-link 24 x 10/100/1000BASE-T PoE ports (370W budget) Layer 3Falsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/10-100-1000mbps/16-31-porttia/DGS-3130-30PS-SID-link 24 x 10/100/1000BASE-T PoE ports (370W budget) Layer 36.2.2019 9:54:4831.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>D-Link DGS-3131PS/SI, 24xGigabit RJ45 ports, 4x10GbE SFP+ ports, 370W PoE Budget, black</P> <P>The DGS-3130 Series is a range of Lite Layer 3 Stackable Managed Switches designed to help connect end-users in a secure enterprise or metro Ethernet access network. These switches support multicast and enhanced security features, making them an ideal Gigabit access layer solution. </P> <P> The DGS-3130-30S/54S provide 24 or 48 SFP Gigabit Ethernet ports. Each 10/100/1000 Mbps port on the DGS-3130-30PS/54PS supports the IEEE 802.3af and IEEE 802.3at PoE standards. The default power budget for these models is 370 watts and can be expanded to 740 watts with the DPS-700 redundant power supply. The switches are also equipped with a USB 2.0 port, allowing the user to boot images and upload configuration files directly, as well as conveniently save syslog files to an USB 2.0 storage device.</P> <P>• Stackable Fully Managed Switch<BR>• 24x10/100/1000 RJ45 ports<BR>• 2x10GBASE-T RJ45 ports<BR>• 4x10GbE SFP+ ports<BR>• Embedded 6 kV surge protection on all Gigabit Ethernet ports<BR>• L3 Features include VRRP, Static Route and RIPv1/v2/ng<BR>• Robust 370W PoE Budget</P> <P>Dimensions(WxDxH): 440x350x44mm<BR>Weight: 4.66kg</P></BODY>NoneFalse
D-Link 24 SFP ports Layer 3 Stackable Managed Gigabit SwitchFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/10-100-1000mbps/16-31-porttia/DGS-3130-30SSID-Link 24 SFP ports Layer 3 Stackable Managed Gigabit Switch21.1.2019 7:50:5931.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link DGS 3130-30S - Kytkin - L3 Lite - Hallinnoitu - 30 x SFP + 2 x 10 Gigabit Ethernet + 4 x 10 Gigabit SFP+<br>NoneFalse
D-LINK DGS-1210-26 kytkin, Gigabit, 24 porttia, 2x SFP, IEEE, hopeaFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/10-100-1000mbps/16-31-porttia/DGS-1210-26D-LINK DGS-1210-26 kytkin, Gigabit, 24 porttia, 2x SFP, IEEE, hopea2.11.2017 14:35:0231.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseFalse <BODY><P>D-LINK DGS-1210-26 kytkin, Gigabit, 24 porttia, 2 x SFP, IEEE, hopea</P> <P>Hallittu älykytkin, joka tarjoaa edullisen verkkoratkaisun kaiken kokoisiin yrityksiin. DGS-1200-sarja koostuu 5, 8, 10, 16, 24 ja 26 portin malleista, joissa on erilaisia toimintoja. 5 ja 8 portin mallit ovat pöytämalleja, kun taas 10, 16, 24 ja 26 portin mallit on mahdollista asentaa joko pöytä- tai räkkikäyttöön.</P> <P>Kytkin noudattaa IEEE 802.3az -standardia, jonka avulla se saa vähennettyä energiankäyttöä datamäärän ollessa vähäistä. Tekniikka vähentää myös jäähdytyksen tarvetta, minkä ansiosta PK-yritykset pystyvät pitämään budjettinsa sopivalla tasolla. Tuote sisältää lisäksi D-Linkin Green Technology -tekniikkaa, joka seuraa kunkin portin datamäärää automaattisesti ja vähentää tarvittaessa virrankäyttöä.</P> <P>• 2 x SFP<BR>• 24 x 10/100/1000 Ethernet<BR>• D-Link Green / Power Saving Performance</P></BODY>NoneFalse790069432514
DGS-3000-28XMP kytkin, 24 porttia, SFP+, PoEFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/10-100-1000mbps/16-31-porttia/DGS-3000-28XMPDGS-3000-28XMP kytkin, 24 porttia, SFP+, PoE16.10.2017 5:41:4631.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>D-Link DGS-3000-28XMP kytkin, sopii 19" räkkiin, 1U, 24 x RJ45 10/100/1000 Mbps + 4 10G SFP+, L2-tason hallintamahdollisuudet, PoE 445,2 W, musta</P> <P>DGS-3000 on kytkin, jossa on L2-tason hallintamahdollisuudet. Laite tarjoaa suuren määrän portteja, jotka tukevat eri nopeusluokkia. Kytkimessä on PoE-liitäntöjen ylijännitesuoja sekä useita erilaisia hallinta- ja tietoturvatyökaluja. Laite sopii erityisesti yliopistojen kampuksiin ja vastaaviin käyttökohteisiin.</P> <P>Tuotesarjan malleista on mahdollista luoda virtuaalinen pino, jota voi hallita yhden IP-osoitteen kautta. Mahdollisiin menetelmiin kuuluvat selainkäyttöliittymä, SSH, Telnet, konsoli, SNMP ja RMON. Laitteessa on D-Link Single IP Management -toiminto, jolla voi muuttaa useiden eri kytkimien asetuksia samalla kertaa.</P> <P>Mitat (LxSxK): 440 x 308 x 44 mm<BR>Paino: 4,25 kg</P></BODY>NoneTrue
D-LINK DGS-1210-28MPFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/10-100-1000mbps/16-31-porttia/DGS-1210-28MPD-LINK DGS-1210-28MP3.10.2016 5:06:1731.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseFalseD-Link DGS 1210-28MP - Kytkin - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x Gigabit SFP - työpöytä, räkkiin asennettava - PoE+<br>NoneTrue790069427664
D-Link verkkokytkin, 24xRJ45, 2xSFP, Gigabit, PoE, 370W, harmaaFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/10-100-1000mbps/16-31-porttia/DGS-1026MPD-Link verkkokytkin, 24xRJ45, 2xSFP, Gigabit, PoE, 370W, harmaa12.8.2016 9:54:1631.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseFalse <BODY><P>D-Link verkkokytkin, 24xRJ45, 2xSFP, 10/100/1000Mbps, PoE, 370W, harmaa</P> <P>D-Link DGS-1026MP 26-Port Gigabit Max PoE mahdollistaa käyttäjän yksinkertaisesti liittää ja syöttää virtaa PoE-yhteensopiviin laitteisiin, kuten langattomat tukiasemat (APS), IP-kamerat ja IP-puhelimet. Jokainen portti tuottaa 30W per portti, maksimissaan kuitekin 370W yhteensä.</P> <P>• 802.3at<BR>• PoE max 370W<BR>• 24xRJ45-porttia <BR>• 2xSFP Combo-porttia</P></BODY>NoneFalse790069426667
D-Link verkkokytkin, 24xRJ45, 2xSFP, PoE plus, Gigabit, musta/hopeaFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/10-100-1000mbps/16-31-porttia/DGS-1100-26MPD-Link verkkokytkin, 24xRJ45, 2xSFP, PoE plus, Gigabit, musta/hopea16.2.2016 13:45:1631.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseFalse <BODY><P>D-Link verkkokytkin, 10/100/1000BASE-TX, 24xRJ45, 2xSFP, PoE+, Green Technology, Web GUI, metallia, musta/hopea</P> <P>DGS-1100-sarjan älykytkimet ovat täydellisiä pienemmille yrityksille, jotka haluavat käyttää VoIP-puhelimia, langattomia kytkentäpisteitä tai verkkokameroita. DGS-1100-26MP on 24-porttinen Smart PoE Switch, joka antaa 24 PoE-porttia, jotka voivat tuottaa jopa 30W tehokkuuden per kappale, samoin kuin niissä on paikat 2 SFP-modulille. Kiitos ONVIF tuen, voidaan kytkimet asentaa valvontaan ja tällä tavoin tulee asennus, verkkokameran käyttö ja käyttörajapinnat tarkoitukseen sopiviksi.</P> <P>• ONVIF<BR>• 19", 1U<BR>• Tukee 803.3af/at</P></BODY>NoneTrue790069420122
D-Link 300W AC power supply tray f DXS-3600-32SFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/virtalähde/DXS-3600-PWR-FBD-Link 300W AC power supply tray f DXS-3600-32S11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link - Virtalähde (sisäinen) - Vaihtovirta 100-240 V - 300 watt malleihin D-Link Data Center 10GbE Top-of-Rack Switch DXS-3600; DXS 3600-16S, 3600-32S<br>NoneTrue790069380952
D-Link 24-porttia 10/100/1000 Layer 2 Stackable Managed Gigabit KytkinFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/10-100-1000mbps/16-31-porttia/DGS-3120-24TCSID-Link 24-porttia 10/100/1000 Layer 2 Stackable Managed Gigabit Kytkin11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link xStack DGS-3120-24TC - Kytkin - Hallinnoitu - 20 x 10/100/1000 + 4 x yhdistetty SFP - työpöytä<br>NoneTrue790069342035
D-Link xStack 24-port SFP Layer 2+ Stack Managed GB SwitchFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/10-100-1000mbps/16-31-porttia/DGS-3420-28SCD-Link xStack 24-port SFP Layer 2+ Stack Managed GB Switch11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link xStack DGS-3420-28SC - Kytkin - Hallinnoitu - 20 x SFP + 4 x combo Gigabit SFP + 4 x 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava<br>NoneTrue790069364501
D-Link xStack 24-porttia 10/100/1000 Layer 2+ Managed Gigabit kytkinFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/10-100-1000mbps/16-31-porttia/DGS-3420-28TCD-Link xStack 24-porttia 10/100/1000 Layer 2+ Managed Gigabit kytkin11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link xStack DGS-3420-28TC - Kytkin - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 + 4 x combo Gigabit SFP + 4 x 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava<br>NoneTrue790069364518
D-Link Fan tray for DXS-3600-32SFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/10-100-1000mbps/16-31-porttia/DXS-3600-FAN-FBD-Link Fan tray for DXS-3600-32S11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link - Tuuletinkehikko malleihin D-Link Data Center 10GbE Top-of-Rack Switch DXS-3600; DXS 3600-16S, 3600-32S<br>NoneTrue790069380945
D-Link kytkin, 16x10/100/1000Mbps, RJ45, 19"Falsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/10-100-1000mbps/16-31-porttia/DGS-1016DD-Link kytkin, 16x10/100/1000Mbps, RJ45, 19"11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseFalseD-Link DGS 1016D - Kytkin - 16 x 10/100/1000 - työpöytä<br><?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?><body><![CDATA[DGS-1016D on tehokas Gigabit Ethernet kytkin varustettuna 16 kpl autosensing 10/100/1000Mbps portilla. DGS-1016D on järkevä valinta, kun tarvitaan kaistaleveyttä vaativiin sovelluksiin kuten CAD, liikkuva kuva, IP puhe (VoIP) sekä Multicast-videoneuvottelut.]]><br /></body>NoneFalse790069269974
D-Link kytkin, 24x10/100/1000Mbps, RJ45, 19"Falsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/10-100-1000mbps/16-31-porttia/DGS-1024DD-Link kytkin, 24x10/100/1000Mbps, RJ45, 19"11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseFalseD-Link DGS 1024D - Kytkin - 24 x 10/100/1000 - työpöytä<br>NoneFalse790069269912
D-Link xStack 24-port 10/100/1000 Layer 2+ Man PoE Gb SwitchFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/10-100-1000mbps/16-31-porttia/DGS-3420-28PCD-Link xStack 24-port 10/100/1000 Layer 2+ Man PoE Gb Switch11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link xStack DGS-3420-28PC - Kytkin - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 + 4 x combo Gigabit SFP + 4 x 10 Gigabit SFP+ - räkkiin asennettava - PoE<br>NoneTrue790069364495
D-Link Managed SFP Switch, 24-slots, 4x 10G SFP+, Layer2+, blackFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/10-100-1000mbps/16-31-porttia/DIS-700G-28XSD-Link Managed SFP Switch, 24-slots, 4x 10G SFP+, Layer2+, black11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY><P>D-Link Managed SFP Switch, 24-slots, 4x 10G SFP+, Layer2+, black</P> <P>Industrial Layer2+ managed SFP switch from D-Link with gigabit connectivity. The Switch has a quiet fanless design; certified to withstand extreme temperatures, vibration, shock, free-fall, EMI and EMS.</P> <P>• Single AC-in<BR>• 4x 10G SFP+ slots <BR>• High availability<BR>• 24x Gigabit SFP slots<BR>• Layer2+ managed SFP Switch</P> <P>Dimensions(BxDxH): 440 x 44 x 318,5 mm</P></BODY>NoneTrue
D-Link 2-Port 120G Stacking Module for DXS-3600-32S w CXPFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/10-100-1000mbps/16-31-porttia/DXS-3600-EM-STACKD-Link 2-Port 120G Stacking Module for DXS-3600-32S w CXP11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseD-Link 2-porttinen 120G Stackmodule DXS-3600 sarjaanNoneTrue790069384899
D-Link 16x 10/100/1000 Base-T ports with 4 x 1000Base-T /SFP portFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/10-100-1000mbps/16-31-porttia/DGS-1210-20D-Link 16x 10/100/1000 Base-T ports with 4 x 1000Base-T /SFP port11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00False <BODY>D-Link verkkokytkin, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 16xRJ45, 4xSFP, metalli, Green Technology, musta/hopea<BR><BR>Taso 2.<BR>SFP-portit sopivat sekä 100Mbps että 1000Mbps moduuleille.<BR>Mitat (LxSxK): 440x140x44mm.<BR></BODY>NoneFalse790069373220
D-Link 24x 10/100/1000 Base-T ports with 4 x 1000Base-T /SFP portsFalsehttps://www.deltaco.fi/tuoteryhmät/verkkotuotteet/kytkimet/10-100-1000mbps/16-31-porttia/DGS-1210-28D-Link 24x 10/100/1000 Base-T ports with 4 x 1000Base-T /SFP ports11.11.2011 9:11:1131.12.1899 23:00:0031.12.1899 23:00:00FalseFalse <BODY>D-Link verkkokytkin, Layer 2, 10/100/1000Mbps, 24xRJ45, 4xSFP, metalli, Green Technology, musta/hopea<BR><BR>Taso 2.<BR>SFP-portit sopivat sekä 100Mbps että 1000Mbps moduuleille.<BR>Mitat (LxSxK): 440x210x44mm.<BR></BODY>NoneFalse790069372971